Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Skrót meczu w Legionowie JP, 2016-07-23, 19:59

Polsat Sport udostępnił na swojej stronie skrót z dzisiejszego meczu Pucharu Polski w Legionowie. Zapraszamy do oglądania.
Skrót meczu w Legionowie

Skrót z meczu dostępny jest pod [tym adresem]


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (12)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 27.07.2016 r, o godz. 16:34
    Miro ty głupcu. Każdy ma tyle lat ile ma zapisane w metryce. Każdy wie ile ma lat i też wie na ile się czuje a ty urodziłeś się niedowiarkiem i takim odejdziesz z tego świata oby to było jak skończysz 120 lat tego Tobie życzę.

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 26.07.2016 r, o godz. 20:38
    Różnica między nami - lewy - jest taka, że ja przytaczam fakty niepodważalne, natomiast twoje wynurzenia dotyczące czasów świetności Zagłębia przypominają sen wariata.
    Ty nawet negujesz faktem, że Sierczyński ma 25 lat a Dudek 36.
    Ok. Dla twojej przyjemności, obaj mają po 19 lat, a Mularczyk jest jeszcze trampkarzem.


  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 26.07.2016 r, o godz. 19:25
    Miro Ciebie akuszerka w główkę klepła a nie w co innego i dlatego takie bzdury wypisujesz zawsze,

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 26.07.2016 r, o godz. 17:55
    \"młodzi duchem\" - to jedyny komentarz godny uwagi.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 26.07.2016 r, o godz. 17:53
    Zabawne, ile to na podstawie podanego wieku poszczególnych zawodników można znaleźć różnego rodzaju teorii spiskowych, przypisując autorowi intencje nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 26.07.2016 r, o godz. 17:46


  • Prima Prima napisał(a) 25.07.2016 r, o godz. 20:31
    Uwaga
    Niejaki miro to 64letnia żona niejakiego Mirosława zamieszkałego przy ulicy Pawiej 20. Razem chcą wstąpić do ISIS i produkować granaty samobieżne!

  • melon melon napisał(a) 25.07.2016 r, o godz. 19:08

    Po co wchodzić w dyskusję z Miro.Co by się nie działo to w/v tego gościa zawsze be.
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 24.07.2016 r, o godz. 21:19
    Miro który ty jesteś rocznik? Czy ty wiesz w jakim wieku mogli nasi wyjechać kiedyś za granicę grać. To Ci powiem jak mieli 28 lat i grali bardzo dobrze.Daj sobie spokój i nie pisz więcej.

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 24.07.2016 r, o godz. 19:51


    Młodzi duchem. Zagłębie jest ponad czasowe więc...
    Dziękuje Panowie.

    PS. Oglądam meczyk i mówie sobie że spoko ten Brazylijczyk z Legionowi. Nawet by pasował na rezerwowego do nas. Po meczyku sprawdze nazwisko.
    A tu miła niespodzianka, Brazylijczyk poproszony o wywiad.
    \" A z nami jest Krystian Wójcik\" WTF!?
    ;)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 24.07.2016 r, o godz. 19:27
    Sierczyński - 25
    Łuczak - 27
    Udovicić - 28
    Nowak - 31
    Matusiak - 31
    Pribula - 31
    Wilk - 31
    Dudek - 36
    Markowski - 37
  • said said napisał(a) 24.07.2016 r, o godz. 16:20
    Brawo panowie. Cieszy, że stawiacie na młodych zawodników.