Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Grzegorz Fonfara: Małe rzeczy cieszą JP, 2016-05-10, 22:08

- Ta runda nie jest najlepsza w naszym wykonaniu, więc każde takie małe rzeczy cieszą. Cieszy w końcu zwycięstwo, ale to nie zmienia faktu, że w tej rundzie ciężko idzie. Tym bardziej cieszymy się z trzech punktów - powiedzial strzelec dwóch bramek dla Zagłębia
Grzegorz Fonfara: Małe rzeczy cieszą

- Która bramka ładniejsza? Jedna i druga. Obie fajne i z tego należy się cieszyć. Fajnie, że w końcu wygraliśmy. Trochę boli, że nie do zera, bo na pewno jednym z celów, jakie sobie zakładaliśmy, było zagrać na zero z tyłu. Albo się to ma, albo tego nie ma. Fajnie weszło. Trenujemy różne warianty. Szkoda byłoby tego nie uderzyć. Miałem tam czekać i polować na te piłki (śmiech).

- Ta runda nie jest najlepsza w naszym wykonaniu, więc każde takie małe rzeczy cieszą. Cieszy w końcu zwycięstwo, ale to nie zmienia faktu, że w tej rundzie ciężko idzie. Tym bardziej cieszymy się z trzech punktów.

- Walczymy o jak najlepszą lokatę. W każdym meczu gramy o trzy punkty. Nie patrzymy dalej. Każdy z nas w jakimś stopniu chce zamazać obraz tej rundy.

- Nie chciałbym się wypowiadać na temat zmian w sztabie szkoleniowym. To jest trochę poza nami. Nie ma co ukrywać, że wszyscy jedziemy na jednym wózku. Absolutnie to nie jest wina tylko i wyłącznie jednego, czy drugiego trenera. Cała drużyna ponosi za to odpowiedzialność. Każdy w szatni czuje się odpowiedzialny za tę sytuację. Każdy musi wziąć to na siebie i z tym żyć.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • lobo2004 lobo2004 napisał(a) 13.05.2016 r, o godz. 18:24

    Tropiciel masz 100% prawdy. Wiosna w ich wykonaniu jest do d..y. Zero walki zero wszystkiego. Jesień była w ich wykonaniu super i to się chwali. Co się stało teraz z piłkarzami to się tak naprawdę nie dowiemy.
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 13.05.2016 r, o godz. 17:56

    andrzej10..czy Ty widzisz, co piszesz ? bo zupełnie niezrozumiałe to jest, że czepiasz się do mnie, a zero konstruktywnych wpisów na temat meczu i gry poszczególnych zawodników..rozumiem, że dyskusja w Twoim wykonaniu polega na rzucaniu się na innych dyskutantów ..no niech tylko który źle napisze o piłkarzach Zagłębia, to wróg publiczny nr 1...no rzeczywiście...ogarnij się człowieku...forum to miejsce wymiany poglądów i każdy ma prawo zająć stanowisko...a moje jest krytyczne wobec gry zawodników klubu, który MA MIEĆ aspiracje do gry o najwyższe cele...czy to jasne ?
    widać, nie dla wszystkich...
    sam pewnie mecz znasz z opowieści kogoś, kto był, bo sensownego zdania na temat gry ze Stomilem nie napisałeś, ot co
  • andrzej10 andrzej10 napisał(a) 12.05.2016 r, o godz. 23:08
    No patrzcie tropiciel kupił sobie tusz do drukarki i pisze.A czy ładnie pisze to sie przekonamy .Z baru go wyrzucili bo nie miał na piwo na meczu nie był bo nie miał na bilet przeczytał komentarze i teraz pisze o wszystkich żle ale wybaczcie tropicielowi bo to sierota i chce sie przytulić

    BARY
  • melon melon napisał(a) 12.05.2016 r, o godz. 19:28
    widzę że Miro znalazł drugiego kolegę na tym forum.

  • tropiciel tropiciel napisał(a) 11.05.2016 r, o godz. 23:15

    prawda jest taka, ze Stomil nie grał nic---nie licząc końcówki, co której poderwał ich chyba sam sędzia..ale na tym tle kopacze z Zagłębia grali niewiele więcej, ot co...nie wiem czy poza strzałami bramkowymi Fonfary coś jeszcze w ogóle szło w światło bramki...nie pamiętam...ale pewnie 10 i 13 latki widziały w akcji znowu Lewandowskich i Milików...heh
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 11.05.2016 r, o godz. 23:13
    napisał to wróg miernot w Zagłębiu....ale dla zaślepionych, ćwierćinteligentnych \"fanatyków\", którzy nie widzą jeszcze, jak się ich robi w balona--wróg nr 1...hehehe

  • tropiciel tropiciel napisał(a) 11.05.2016 r, o godz. 23:11

    wygrali , wygrali...naszła dwa razy piłka Fonfarze na nogę to i się umiał znaleźć w sytuacji i kopnął mocno, a w stronę bramki...wpadło i wygrali...co poza tym...rewelacyjna gra ? seria pomyłek, kopnięć byle gdzie, nieudane, ale maniakalne wręcz dryblerskie zapędy Wezałowa, który skończył w ciągu paru minut z dwiema żółtymi kartkami, nieporadność legijnego Kuby, który chyba nie oddał celnego strzału na bramkę (a to napastnik przecież)..kuriozum w postaci najbardziej wysuniętego do przodu Dudka (a to nie napastnik przecież)..do tego tradycyjnie zagrania do tyłu, kompletnie nieudane zagrania \"Łysego\"..Fabiś znowu w połowie połowy boiska, zamiast pilnować bramki (no przecudowne parady w II połowie, jak rzucał się na piłkę w sytuacji braku jakiegokolwiek zagrożenia)...mało widoczny Udovicic, Wilk...chyba nie w tej dyscyplinie do trzeba startujący Fidziuk
    ...Martin, który sam jest cieniem siebie z I rundy...
    więc pajacu13 czym się tak ekscytujesz?
    uważaj, bo Ci nitka łącząca uszy w głowie pęknie
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 11.05.2016 r, o godz. 21:29
    O jakim zamazywaniu obrazu bredzi ta łajza?
    Do kogo ta gadka?
    Trzeba mieć tupet, żeby tak lekceważyć kibiców.
    Fonfara, wiesz co najbardziej ucieszy kibiców Zagłębia? Fakt twojego odejścia z Naszego klubu z końcem tego sezonu!
  • pol13 pol13 napisał(a) 11.05.2016 r, o godz. 10:28
    I jak wygrali to nic pajac nie pisze....no ale w razie porażki to dałby tu pokaz emocji.....
    Czemu nie gwizdałeś baranie jeden?????

  • andrzej10 andrzej10 napisał(a) 10.05.2016 r, o godz. 23:06
    Nie wpuszczajcie tropiciela na mecze to jest wróg nr.1

    BARY