Konferencja prasowa po meczu w Gdyni - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Gdyni JP, 2016-03-12, 00:42

Zarówno trener Arki, jak i trener Zagłębia, po meczu zapewniali, że szanują punkt wywalczony przez ich zespoły.
Konferencja prasowa po meczu w Gdyni

Artur Derbin (trener Zagłębia):
- Ten mecz śmiało można nazwać bitwą dwóch drużyn zdeterminowanych, które grały bardzo agresywnie, które ten mecz wybiegały do ostatniej minuty. Mieliśmy w tym meczu furę szczęścia, ale w ostatnich minutach tego szczęścia nam zabrakło, dlatego ten punkt doceniamy i szanujemy, bo graliśmy z bardzo wymagającym przeciwnikiem na bardzo trudnym terenie.

Grzegorz Niciński (trener Arki):
- Dobry, żywy mecz w wykonaniu naszym i drużyny Zagłębia. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, wykorzystaliśmy tylko dwie. W samej końcówce zdobyliśmy punkt, który może okazać się bardzo ważny. Martwią tylko stracone bramki, bo były to sytuacje bardzo banalne, po stratach, które wykorzystał zespół Zagłębia. Nie możemy tak grać i tak tracić bramek, bo sami wiemy, ile zdrowia nas kosztuje potem odrabianie wyniku. Taka jest piłka. Ten punkt na pewno szanujemy. Oczywiście oczekiwanie były większe. Chłopcy zostawili dużo zdrowia. Na stadionie była wspaniała atmosfera. Kibice wspierali nas do samego końca i wierzyli w nas, a zawodnicy to czuli. Dobry, żywy mecz. Oby taich meczów było więcej.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony