Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Już wczoraj wiedziałem, że oddam ten strzał (pt), 2015-10-23, 22:44 źródło: inf. własna

Łukasz Matusiak po meczu podziękował trenerowi Łuczywkowi, który miał swój udział przy bramce na 1:0. Pomocnik Zagłębia podzielił się też swoimi przemyśleniami na temat frekwencji i dopingu.
Łukasz Matusiak: Już wczoraj wiedziałem, że oddam ten strzał

Łukasz Matusiak: - Otwarty mecz, dużo akcji, myślę że z naszej strony więcej sytuacji. Dobre spotkanie do oglądania. Tak naprawdę już wczoraj wiedziałem, że oddam ten strzał, przy którym wpadła bramka na 1:0. W czwartek przed treningiem trener Łuczywek pokazał mi, że Chojniczanka  tak kryje i ta piłka będzie wycofana. Kwestia była tylko taka czy to wpadnie, czy nie. Wpadło, ale duże uznanie dla trenera, który to zauważył.

Przy bramce na 1:1 sędzia prawidłowo gwizdnął rzut wolny pośredni. Przy bramce na 2:1 ja oddawałem strzał, więc nie widziałem czy był spalony. Wydaje mi się, że tam był bilard, więc może piłka odbiła się od przeciwnika i szacunek dla sędziego, że gwizdnął gola. Co do sytuacji, w których domagaliśmy się karnych, to w meczu zawsze się krzyczy w takich momentach. Trzeba to zobaczyć na spokojnie i ocenić, ale wydaje mi się, że Martin Pribula był trafiony przy tym swoim nieprzyjemnym dla przeciwnika zwodzie.

Po przerwie obraz meczu musiał się zmienić, bo Chojniczanka nie miała już nic do stracenia i postawiła wszystko na jedną kartę. Wprowadzili dwóch świeżych zawodników, a ich środkowi pomocnicy tak naprawdę nie wracali już do obrony. Jakbyśmy strzelili na 3:1, to byłoby po meczu, a tak Wojtek Fabisiak miał okazję po raz kolejny udowodnić, że jest dobrym bramkarzem.

Passa trwa, oby jak najdłużej. Z Cracovią na pewno będzie fajny mecz, na który zapraszam kibiców. Jak doping jest systematyczny i nie słychać pojedynczych gwizdów to gra się zdecydowanie przyjemniej. Gdyby kibiców było więcej, to byłoby jeszcze lepiej. Na Cracovię przyjdzie ich pewnie dużo, ale nie o to w tym chodzi. Ważne jest dla nas, by kibice przychodzili na każdy mecz, bo jeżeli ktoś przychodzi tylko na spotkanie z Cracovią, to znaczy, że przychodzi zobaczyć Cracovię, a nie nas. Może kogoś urażę, ale takie jest moje zdanie


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (9)
  • Marko Marko napisał(a) 25.10.2015 r, o godz. 08:21
    A moze by tak starzy wyjadacze ruszyli dupke i wbili do mlyna to nie boli a napewno wam brzuszki nnie spadna. gardelko bedzie czerwone wiec i na L4 by sie poszlo . dla mnie same plusy:p

  • Kingwiner Kingwiner napisał(a) 25.10.2015 r, o godz. 06:25
    Zgadzam się w 100% z Łysym. Niedzielni kibice.
    Jestem na każdym meczu Zagłębia bez względu na to czy to Chojniczanka czy Cracovia.
    Cieszy powrót dopingu na Ludowy, ale zastanawia mnie to czy aby nie był to taki wybieg przed Cracovią, żeby nikt nie mówił potem, że doping jest ale tylko na bardziej \"prestiżowych\" meczach.
    No i jak ma się przyśpiewka \"nigdy nie opuścimy Cię...\" do sytuacji z kilku ostatnich tygodni?????
    A co do krytyki Łysego czy Matrackiego to powiem,że nigdy nie byłem zwolennikiem jednego i drugiego. Jednak Matusiak to solidność w środku pola (i od czasu do czasu dobry strzał), a Matracki - z Chojnicami uratował nam 3 punkty, jednak dalej twierdzę, że nie mamy bramkarza na pierwszą ligę.

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 21:33
    Powiem tak. Tacy co tylko krytykują to powinni zostać w domach ,bo ja będę na każdym meczu jak zdrowie pozwoli.Co do bramkarza to powiem tylko nie podoba mi się, jest nie pewny i nie zdecydowany. Bramkę zawalił na jeden ,jeden ale wybronił powiedzmy dwie. Chyba wzrok mam jeszcze dobry i tak widziałem.

  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 13:14
    Miro nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem, ale ty po wczorajszym meczu najeżdżasz na Matusiaka i Fabisiaka ? Jeśli tak to udaj się do jakiegoś lekarza, jeśli nie, to zwracam honor.
  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 13:12
    No bardzo mądre słowa :)
  • tubylec tubylec napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 11:36
    Zgodzę się z Tobą miro. Wkur*iają mnie typy, które przychodzą na Cracovie, ale na Chojniczanke im zabrakło czasu. Piłkarze się starają, robią to dla nas. \"Łysy\" jest po prostu takim naszym Pirlo, ponieważ potrafi dograć taką piłę, że to po prostu magia. Miejmy nadzieje, że z meczu na mecz będzie lepiej i wierni kibice nie zatrzymają się na Cracovii.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 11:25
    Nie wiem co powoduje, że poszczególni kibice przychodzą na mecze Zagłębia.
    I nie obchodzi mnie to w ogóle.
    Natomiast jednego jestem pewny, żaden z nich nie przychodzi po to, by podziwiać grę Matusiaka.

    Jeżeli drużyna osiąga dobre wyniki, to nawet wybredny kibic jest w stanie zaakceptować boiskowe poczynania Matusiaka, czy Fabisiaka.


  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 24.10.2015 r, o godz. 06:52
    Popieram Cię Łukaszu co do meczu z Cracovią i powiem tak może za bardzo broniliście wyniku w drugiej połowie i było widać przewagę przeciwnika. Strzelaj tak jak najwięcej bo masz kopyto i na pewno będą z tego bramki.

  • pol13 pol13 napisał(a) 23.10.2015 r, o godz. 22:53

    Święta prawda Łysy!!!!!!