Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Bytovią JP, 2015-10-09, 22:51

Szkoleniowiec Bytovii uznał, że wygrała drużyna bardziej konkretna, a Artur Derbin cieszył się podwójnie, bo drużyna zrobiła mu prezent urodzinowy.
Konferencja prasowa po meczu z Bytovią

Tomasz Kafarski (trener Bytovii):
- Gratuluję trenerowi Zagłębia zwycięstwa. Wygrała drużyna, która była dzisiaj bardziej konkretna, szczególnie w grze ofensywnej. Zagłębie częściej strzelało i częściej dobijało strzały, które kończyły się dwoma bramkami. My znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Przegraliśmy trzy mecze z rzędu i przed nami trudny okres. Nie poddajemy się, będziemy grali dalej. Mam nadzieję, że piłkarze, których nie mogłem dziś brać pod uwagę, będa powoli wracać i nasza siła ognia na pewno wzrośnie.

Artur Derbin:
- Nasze nastroje są zgoła odmienne, gdyż notujemy już trzecie zwycięstwo z rzędu. Po dwóch bardzo trudnych wyjazdowych zwycięskich meczach, dziś możemy cieszyć się ze zwycięstwa w meczu u siebie. Poprawiliśmy sobie te statystyki, bo dobrze wiemy, że nie były najlepsze w meczach rozgrywanych na naszym terenie. Naprawdę ogromnie się z tego cieszymy, a raduję sie podwójnie, bo drużyna zrobiła mi prezent urodzinowy.

- Bez strzałów nie ma bramek, natomiast faktycznie dzisiaj chcieliśmy skorzystać ze strzałów z dystansu, z kontrataków. Mieliśmy również inne przemyślenia taktyczne. Dobrze się złożyło, bo przy drugiej bramce Grzesiu Fonfara przymierzył, bramkarz "wypluł" piłkę, a "Fidziowi" nie pozostało nic innego, tylko dobić.

- Chwała chłopak za to, że od pierwszej do ostatniej minuty nie kalkulowali, tylko grali o kolejne bramki. Udało się strzelić dwie, dopisujemy sobie trzy punkty i jesteśmy dziś wysoko w tabeli, co nas naprawdę niezmiernie cieszy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (19)
  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 11.10.2015 r, o godz. 15:03
    \"Osoby posiadające zwykłe karnety normalnie kupują bilety na Puchar Polski (puchar jest w cenie tylko dla posiadaczy karnetów VIP).\"

    No chyba że pan kosa jest vipem :))
  • dark crusader dark crusader napisał(a) 11.10.2015 r, o godz. 12:35


    http://zaglebie.eu/glowna/aktualnosci/2059-informacja-dla-karnetowiczow-mecz-z-cracovia-o-20-30

    Dla tych którzy nie śledzą \"oficjalnej\".
  • szsz szsz napisał(a) 11.10.2015 r, o godz. 11:44
    Wszyscy wiedzą, że karnet był tylko na górnik a ten, który rzekomo go ma nie wie NIC. :D
  • piterson123 piterson123 napisał(a) 11.10.2015 r, o godz. 11:22
    Posiadacze karnetu kupują bilety na Cracovię.
    Żyjcie w przekonaniu że wchodzić za darmo. Powodzenia przy wejściu na mecz.

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 11.10.2015 r, o godz. 09:51
    Kosa nie będę Ci odpowiadał ale zapytaj moich kolegów kiedy kupowaliśmy karnety . Koledze odpowiadam co pyta o puchar . Tak wchodzimy tyle razy ile Zagłębie zagra meczy na Ludowym.

  • dark crusader dark crusader napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 21:53


    Ale nie zmienia to faktu,że co do pomysłu Staffa jestem na TAK.
  • dark crusader dark crusader napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 21:49


    Na ten mecz karnety nie obowiązują.To po pierwsze.A po drugie.......wiecie,że kosa w...a mnie tak jak Was ale niestety......tym razem.......no cóż......ciężko mi to napisać..... dobrze choć do przesady dosadnie i zbyt ostro to jednak dość trafnie zinterpretował słowa Fidziego.
  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 21:17
    Wszystkim...każdym Twoim wpisem, każda literka napisana pod twoim nickiem jest dla nas wq... . Rozumiesz ? :)
  • kosa kosa napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 17:58
    a niby czym cię tak wq---- napisz konkretnie
  • Steff Steff napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 17:42
    Mam pomysł dla operatorów strony!
    Jest sonda dotycząca hymnu Zagłębia.
    Prosiłbym, aby zorganizować nową sondę na temat:
    \"Czy jesteś za zablokowaniem wpisów użytkownika \"kosa\", który wq..ia wszystkich innych\"
    Dziękuję, wykonać.

    steff
  • kosa kosa napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 16:59
    karnet obowiązuje do końca jesiennej rundy
  • kukur kukur napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 15:05
    Akurat karnet obowiązował tylko na mecz z Górnikiem, na Cracovię trzeba kupić bilet normalnie :)
  • kosa kosa napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 14:21
    lewik 1950 dla twojej wiedzy,mam karnet na które ciebie nie stać a on obejmuje również mecze pucharowe
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 11:29
    Kosa po co zepsuć całą atmosferę meczową? Biletów już nie ma podobno , to się nie wybieraj bo nie masz po co. A taki kibic jak Ty to żadna pomoc dla naszego Zagłębia.

  • bicicletagcc bicicletagcc napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 10:57
    Brawo Zagłębie za przemyślaną taktykę! W końcu coś innego a nie tylko niewiele dający grad dośrodkowań jak w meczu z Olimpią. Posiadanie piłki i szukanie wolnego miejsca na podanie - podobało mi się wczoraj :)

  • kosa kosa napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 10:27
    gdybyś się trochę wysilił to byś zrozumiał to co Fidziukiewicz miał na myśli. Boli tylko sytuacja na trybunach. Gramy bardzo fajnie, wygrywamy, a na trybunach nie wygląda to zbyt ciekawie. Mam nadzieję, że dzięki naszym zwycięstwom kibice zaczną przychodzić i powróci taka atmosfera, jak na pierwszych meczach.
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 09:08
    Kosa przeczytałem to trzy razy i tam nie ma nic wsi . Może tobie pojebało się troszkę w główce. Jak już napisałem zakończ pisać bzdury , a napisz coś konkretnego .

  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 08:05
    Nie bardzo rozumiem, przecież Fidziu powiedział zgoła coś innego?

    RoT_Wajler
  • kosa kosa napisał(a) 10.10.2015 r, o godz. 02:58
    Fidziukiewicz dobrze powiedział ten cały młyn to zwykł=e pajace przywiezione razem z jagodami ze wsi i takich frajerów nam nie potrzeba ,przyjdą na Cracovię i udają chojraków wynocha z Ludowego pajace nie kibice PAJACE NA POKAZ