Dawid Ryndak: Wszyscy gramy dla Zagłębia - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Wszyscy gramy dla Zagłębia (pt), 2015-10-09, 22:32 źródło: inf. własna

- Bramkarz chyba nie był w najlepszej dyspozycji, bo wybijał nam piłki pod nogi w taki sposób, że trudno było nie trafić - powiedział Dawid Ryndak, który skorzystał z jednego z takich prezentów od bramkarza gości.
Dawid Ryndak: Wszyscy gramy dla Zagłębia

Dawid Ryndak:
- Dzisiaj widzieliśmy Zagłębie zdyscyplinowane, chcące za wszelką cenę postawić na swoim i w stu procentach chcące wykonywać swoją robotę. Nie odpuszczaliśmy na żadnym centymetrze kwadratowym boiska. Efekty tego są takie, że dopisujemy sobie kolejne trzy punkty i mamy trzecie zwycięstwo z rzędu.


- Zdobyliśmy dwie bramki po tym, jak bramkarz wypluł piłki. Bytovia nie podchodziła za bardzo do zawodników, którzy byli przed szesnastym metrem, także to owocowało strzałami i bramkarz chyba nie był w dobrej dyspozycji, bo wybijał nam te piłki pod nogi w taki sposób, że trudno było nie trafić.

- Osłabienia Bytovii nie są naszym zmartwieniem. Przyjechała tu grupa zawodników. My nie patrzyliśmy kto jest, a kogo nie ma, bo to jest ich prywatna sprawa. Wykorzystaliśmy to i w Sosnowcu pozostają trzy punkty. Nie chcę mieszać się w jakieś animozje, które są poza mną, ale wszyscy gramy dla Zagłębia i fajnie by było, żeby kibice też cieszyli się naszymi zwycięstwami.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony