Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Legnicy JP, 2015-09-29, 21:08

- W tym meczu mogliśmy tylko zyskać - powiedział Artur Derbin. Z kolei szkoleniowiec Miedzi przyczyn porażki upatrywał w indywidualnych błędach swoich zawodników.
Konferencja prasowa po meczu w Legnicy

Artur Derbin:
- W tym meczu mogliśmy tylko zyskać i z taki zamiarem przyjechaliśmy na ten zaległy mecz do Legnicy. Mogliśmy zyskać trzy punkty, wyższe miejsce w tabeli i dobre humory. Tak się akurat stało. Mogę tylko pogratulować chłopakom bardzo dobrego meczu.

Ryszard Tarasiewicz (trener Miedzi):
- Zasłużone zwycięstwo Zagłębia. Za dużo błędów indywidualnych zadecydowało o takim wyniku. Nie ma co się rozwodzić nad tym spotkaniem Musimy się jak najszybciej zregenerować. Nie można odmówić chęci moim zawodnikom, ale nie mieliśmy dziś możliwości przy tak dobrze dysponowanym przeciwniku myśleć chociażby o remisie, aczkolwiek był taki moment po strzeleniu kontaktowej bramce. Dobra organizacja gry przeciwnika nie pozwoliła nam stworzyć sobie wielu klarownych sytuacji, ale tak jak mówię - błędy indywidualne zadecydowały o porażce. Mecz się odbył, trzeba się przygotować do następnego meczu. Jeszcze jest dużo kolejek. Mam nadzieję, że limit straconych bramek wyczerpaliśmy się.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (12)
  • kosa kosa napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 17:43
    lewik 1950 gdybyś był obiektywny to przyznał byś że to zawsze pol13 ma coś do moich wpisów i to on zawsze pierwszy obraża
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 15:02
    Przeczytaj co piszesz do pol13. Na tym zakończę szkoda moich palcy i klawiatury.

  • pol13 pol13 napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 13:35


    No dziś wcześniej skończyłem...:)
    co nie zmienia faktu ze podtrzymuje zaproszenie.....
    Zobaczymy wtedy kto chodzi do szkoły.....
  • kosa kosa napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 12:21
    pol13 a ty nie w szkole?
  • pol13 pol13 napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 10:58

    Badz na godzine przed meczem z Bytovia w badzieju...
    Tam ci to wytłumaczę bezposrednio......
  • kosa kosa napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 09:34
    lewik 1950 możesz mi wskazać gdzie i kogo obraziłem
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 30.09.2015 r, o godz. 08:34
    Widzę że Kosa dalej atakuje wszystkich. Przestań Kosa już narzekać i obrażać każdego bo to żle świadczy tylko o Tobie. Jesteś bez szczelnym chamem i tyle mogę powiedzieć na Twój temat.

  • kosa kosa napisał(a) 29.09.2015 r, o godz. 21:50
    wiem bo kontekst zwycięstwa lub porażki jest o wiele szerszy i twój móżdżek nigdy tego nie ogarnie bo piłka to nie tylko mecz
  • pol13 pol13 napisał(a) 29.09.2015 r, o godz. 21:38
    Jezeli ma się mecz zaległy to tylko mozna zyskać zarówno pkty jak i ew miejsce w tabeli i stratę np do lidera stad ta wypowiedz....
    ale skad to mozesz wiedziec...
    bez odbioru:)

  • kosa kosa napisał(a) 29.09.2015 r, o godz. 21:32
    mógł powiedzieć co mogli stracić tak by było wszystko ok.
  • pol13 pol13 napisał(a) 29.09.2015 r, o godz. 21:25

    Którego słowa nie jarzysz parowo!????!!!
  • kosa kosa napisał(a) 29.09.2015 r, o godz. 21:19
    zyskać-albo?