Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Galeria zdjęć z meczu w Nowym Sączu kd, 2015-09-19, 21:51

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Zagłębiem Sosnowiec.
Galeria zdjęć z meczu w Nowym Sączu
Galeria Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 22.09.2015 r, o godz. 17:44
    Ludzie trudniący się przerzutem \"uchodźców\" do Europy, inkasują od 4 do 5 tys euro od łba.
    Ile biednych polskich rodzin byłoby stać, by wyłożyć taką kasę?



  • Kosanka7 Kosanka7 napisał(a) 21.09.2015 r, o godz. 19:05

    Nodac ...zapomniałeś o założeniu hodowli kóz.
  • nodac nodac napisał(a) 21.09.2015 r, o godz. 09:40

    rotwajler
    jak tak ich kochasz(bo takim jestes prawym czlowiekiem)to ich przygarnij do swojego domu,spij z nimi w lozku i zapierdalaj zeby mieli co jesc,do tego wybuduj im meczet zeby mieli gdzie walic konia
  • kosa kosa napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 21:27
    Napiszę tak jak nie jesteś w stanie bronić swojej Ojczyzny i uciekasz jak tchórz to jesteś nic nie wartym człowiekiem i nie zasługujesz na żadną pomoc
  • kosa kosa napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 21:23
    jakim trzeba być złym katolikiem aby nie udzielić tym biednym umęczonym w wojnie w\' Turcji\'\' uchodżcom z Syrii zaopatrzonym w najdroższy sprzęt elektroniczny na który zwykłego Polaka nie jest stać
  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 20:34
    Czyzby to typowo \"sportowe hasło\" miało zachęcić druzynę Sandecji do większej walki?. Czy też chodziło o to aby \"uchodźcy\" zostali przed bramą? Masz rację \"nodac\" przypominam sobie taki komentarz sprzed 4 lat, angielskim portalu pod adresem polskich workerów \"śmiecie nam tu nie potrzebne\". No i nie tak dawna wypowiedź Camerona. Może i sposób rozumowania \"kibica\" jest lewacki. Popieram cię, jesteś wzorowym obywatelem, dobrym katolikiem, prawdziwym patriotą, wzorowanym na Bin Ladenie i Putinie.
    RoT_Wajler
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 17:07

    Doszukiwanie się podtekstów rasistowskich - w negatywnym tego słowa znaczeniu - w haśle - \"uchodźców nie zapraszamy\" - to typowy lewacki sposób rozumowania.

  • nodac nodac napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 12:22

    bardzo dobrze nie wpuszczajmy tych smieciow do kraju,a jak u nich wojna to niech walcza o SWOJ kraj,a nie spierdalaja jak karaluchy do europy i oczekuja ze wszystko na tacy dostana
  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 11:55
    Rozumiem, że pan jest za przyjęciem tych biednych iSLAMISTÓW , którzy uciekają przed wojną i w ramach pokoju demolują wszystko co na swojej drodze spotkają ?
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 20.09.2015 r, o godz. 09:36
    Nie lubię odnosić się do rasistowskich i ksenofobicznych haseł na stadionach ale te są znacznie gorsze niż bluzganie i wulgaryzmy. Część pseudokibiców Sandecji napisała\" Uchodźców nie zapraszamy\". Nie wiem komu chcieli się popisać znajomością angielskiego ale zrobili to na stadionie noszącym imię \"zasłużonego jezuity i kapelana kolejarzy sportowców Ojca Augustynka\". Zapewne większość z nich, a może i wszyscy to gorliwi katolicy.