Michał Fidziukiewicz: Gramy, a punktów nie mamy. pp, 2015-08-15, 23:29

Przedstawiamy wypowiedź strzelca dwóch bramek i wykonawcy niewykorzystanego rzutu karnego z dzisiejszego meczu z zespołem Wigry Suwałki.
Michał Fidziukiewicz: Gramy, a punktów nie mamy.

Michał Fidziukiewicz:
- Pierwsza połowa słaba, a nawet bardzo słaba w naszym wykonaniu. Nie wiem czym to było spowodowane, nie byliśmy sobą, jakoś ta gra nam się nie kleiła. Nerwowo było w szatni i na drugą połowę wyszła jakby inna drużyna, z wiarą w zwycięstwo i goniliśmy. Goniliśmy i dogoniliśmy, później ta bramka z rzutu rożnego, błąd w kryciu i 3-2. Jeszcze była szansa w ostatnich minutach no i nie strzelam karnego.

- Pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy próbowaliśmy coś grać, ale to jeszcze nie wychodziło nam za dobrze. Potem bramka, a jak wpada bramka to się idzie za ciosem, poszliśmy i wpadła kolejna, ale co z tego jak nie mamy punktów.

- Rozmawiałem, że czuję się mocny, bo dwie bramki strzeliłem w drugiej połowie, więc czułem się pewny. Ale nie wiem czy dobrze, czy źle uderzyłem, muszę to zobaczyć. Wychodzi na to, że źle, bo po rękach bramkarza na słupek poszło i...

- Gramy w piłkę, próbujemy, a punktów nie mamy. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Komentarze (12)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 18.08.2015 r, o godz. 18:57
    Prawda jest taka, że jedynym atutem Gąsińskiego jest jego wzrost, poza tym to łajza jakich mało.

Nie chcę być złośliwy, więc nie będę wyciągał wszystkich \"grzechów\" Gąsińskiego z ubiegłego sezonu.

Skupmy się na tym sezonie.

Ktoś pisze że trzy puszczone gole w trzech meczach to mało, skoro tak to przełóżmy te gole na punkty.

Gol zawalony przez Gąsińskiego z Płockiem to minus 3 punkty.
    Dwa gole zawalone z Suwałkami to kolejne minus 3 punkty.

A teraz zsumujmy - 3 pkt z Katowicami plus punkty z Płockiem i Suwałkami.
    Chyba nietrudno policzyć na którym miejscu w tabeli byłoby dziś Zagłębie, gdyby miało lepszego bramkarza.

Ludzie! otrząśnijcie się, obronę Gąsińskiego nie podpieracie żadnym argumentam, sami przy tym stajecie się śmieszni.

Fidziukiewicz się powoli odnajduje, \"przebudzenie\" Araka to tylko kwestia czasu, ale nawet ich skuteczność może się okazać niewystarczająca, gdy, jak słusznie ktoś zauważył, cały ich wysiłek będzie marnotrawił nieudolny bramkarz.

• kosa kosa napisał(a) 18.08.2015 r, o godz. 17:27
    gdyby ,gdyby zapomniałeś dodać że tak frajersko wpuszczone bramki nie dodają skrzydeł lecz je podcinają
  • pronax pronax napisał(a) 18.08.2015 r, o godz. 14:54

1.Kosa jestem ciekaw jak ty byś bronił
    2.Wiadomo po takim meczu są ale czemu wszyscy obwiniają bramkarza fakt puścił szmate ok ale przy 1 bramce błąd popełnili zawodnicy z pola którzy do puścili do strzału o potem nie pobiegli za zawodnikiem dobijającym
    przy 2 bramce oczywiście Gąsiński powinien się lepiej ale kto grył zawodnika który strzelił bramke
    Wszyscy teraz chcą obwiniać Szymona za to wszystko a niech ktoś sobie przypomni jak 8 miesięcy temu na dudka gadano że przez niego mecze przegrywamy że to drewno a teraz chłop jest zawodnikiem bez którego większość nie wyobraża sobie Zagłębia.
    Oczywiście jestem za zmianą bramkarza w następnym meczu ale dlatego aby mógł też się zagrać Fabisiak ale zamiast wypisywać durne komentarze i hejty na Gąsińskie napisać dobra trudno w następnym meczu zagrasz lepiej bo gdyby obronił by on 2 sam na sam i karnego to wszyscy by twierdzili że to najlepszy bramkarz albo gdyby Zagłębie wygrało 5:3 to by nikt na niego nie wyzywał
    3. Gdyby Fidziukiewicz nie strzelił by tych dwóch bramek sądze żeby się spotkał z taką samą krytyką jak teraz Gąsiński
    4 Szymon nie załamuj się , wyciągaj wnioski i myśl o meczu z Arką
    5 za II połowe z wigrami pełen szacun panowie
    :) :)

• kosa kosa napisał(a) 18.08.2015 r, o godz. 11:59
    zajebał to mało powiedziane ,nie dziwię się chłopakom że im się odechciewa grać starają się ,odrabiają straty a taki patałach wpuszcza każdy strzał w światło bramki ,no chyba że ktoś w niego akurat trafi
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 18.08.2015 r, o godz. 10:53
    Powiem tylko tak bramkarz do wymiany zajebał dwa mecze i dlatego widzę go tylko w rezerwach .
  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 20:54
    Co racja to racja u siebie trzeba zdobywać 3 pkt...przynajmniej nie przegrywać, a co się przywiezie z wyjazdów to tylko na plus...wiadomo, że w tym sezonie ciężko będzie o awans, ale spokojny środek tabeli to myślę minimum przy takiej grze naszym zawodników (wyrzucając z pamięci I połowe z Wigrami)
  • Domin77 Domin77 napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 19:30
    Z takim bramkarzem to inaczej nie będzie Amen.

• kosa kosa napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 13:14
    dwa mecze u siebie przegrywamy na własne życzenie
  • nodac nodac napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 12:43

jak u siebie nas wszyscy beda lać,to sie w życiu nie utrzymamy,jak narazie lipa,bramkarz do wymiany
  • adamus adamus napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 09:37

Może trza było składem z drugiej połowy,grać od początku?
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 08:26
    Dwie bramki mówią same za siebie. Reszta to minus na defensywę.

• Adamek182 Adamek182 napisał(a) 16.08.2015 r, o godz. 06:15