Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sebastian Dudek: Po latach posuchy JP, 2015-08-12, 22:53

 - Cieszy to, że wygraliśmy dwa mecze dosyć ważne pod względem kibicowskim i w Sosnowcu zaczyna się coś dziać po latach posuchy. To jest dla nas najważniejsze, że potrafimy przyciągnąć kibiców na stadion - powiedział po meczu z Górnikiem Sebastian Dudek.
Sebastian Dudek: Po latach posuchy

Sebastian Dudek:
- Mamy zespół i tutaj nie wyróżniamy poszczególnych osób. Cieszymy się z tego, że dobrze gramy w piłkę, bo nawet jak tracimy bramkę, to potrafimy się podnieść i to pokazaliśmy w drugiej połowie. Graliśmy jak równy z równym. To bardzo cieszy, bo wierzymy w siebie, w ten zespół i kolektyw. Mamy charakter i duże możliwości. Chcemy je pokazywać, bo życie piłkarza nie jest długie, więc trzeba czerpać radość z każdej sekundy na boisku. My to robimy i cieszy to, że dalej gramy, bo to było dla nas ważne. Chcemy coś fajnego przeżyć i fajnie zaczęliśmy Puchar Polski.

- Każdy ma chwile słabości i takie teraz przeżywa Górnik, ale to jest ich problem. My staramy się i na swoim stadionie i na wyjazdach grać o zwycięstwo. Różnie z tym bywa, ale cieszy to, że wygraliśmy dwa mecze dosyć ważne pod względem kibicowskim. Cieszy to, że w Sosnowcu zaczyna się coś dziać po latach posuchy. To jest dla nas najważniejsze, że potrafimy przyciągnąć kibiców na stadion.

- W szatni w przerwie mówiliśmy sobie, żeby grać to, co w ostatnich 20 minutach pierwszej połowy. Przegrywac piłkę z jednej strony na drugą i coś zawsze się otwierało i można było stworzyć sytuacje. Były momenty, że Górnik nas przydusił, ale to jest normalna rzecz i nawet ze słabszymi drużynami nie gra się w piłkę, tylko za nią biega. My cały czas graliśmy konsekwentnie i były sytuacje.

- Dla nas ważne jest to, że gramy ładnie i wygrywamy. To było dla nas celem. Puchar Polski to fajna przygoda. Chcemy dalej w nią brnąć. Jesteśmy dobrze przygotowani, mamy dobrych zawodników, każdy chce grać. Damy sobie radę z pogodzeniem ligi i Pucharu Polski. O meczu z Koroną na razie nie myślimy. W sobotę gramy z Wigrami Suwałki i chcemy dojść do tego meczu pod kątem fizycznym i psychicznym.

- Wiadomo, że chcielibyśmy zagrać w finale Pucharu Polski, ale stąpamy mocno po ziemi. Gramy z rundy na rundę. Jeśli szczęście będzie nam sprzyjać i będziemy grali tak jak teraz, to myślę, że podołamy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 12.08.2015 r, o godz. 22:59
    Sebastian, mecze z GKS Katowice czy Górnikiem Zabrze nie są \"dosyć ważne pod względem kibicowskim\", one są pod względem kibicowskim \"BARDZO WAŻNE\"!

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony