Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Sołowiej: Od 25. minuty panowaliśmy na boisku (pt), 2015-08-12, 22:41 źródło: inf. własna

- Nie patrzyliśmy na nich, tylko robiliśmy swoje - ocenił przebieg spotkania z Górnikiem Łukasz Sołowiej, który wyrównującą bramkę zdobył rozbitą kilka minut wcześniej głową.
Łukasz Sołowiej: Od 25. minuty panowaliśmy na boisku

Łukasz Sołowiej: - Podeszliśmy do rywala ze zbyt dużym respektem, ale od 25 minuty, chociaż to zabrzmi nieskromnie, panowaliśmy na boisku. Realizowaliśmy to, co sobie założyliśmy w szatni. Cieszę się, że na początku drugiej połowy strzeliliśmy bramkę wyrównującą. Później ten mecz był już całkowicie pod naszą kontrolą i kwestią czasu były kolejne bramki.

- Piłka nożna to sport kontaktowy. Był jakiś pojedynek w powietrzu, a w takich sytuacjach rozbite łuki się zdarzają. To normalne. Pamiętam, że popędzałem naszego masażystę, żeby jak najszybciej wrócić na boisko. Wróciłem jeszcze bardziej zmobilizowany. Akurat był rzut rożny, fajnie że udało się strzelić, chyba nawet tym łukiem.

- Górnik próbował utrzymywać się przy piłce, ale mądrze się przesuwaliśmy i rozbijaliśmy ich ataki. Przeciwnik był z ekstraklasy, ale boisko wszystko zweryfikowało. Nie patrzyliśmy na nich, tylko robiliśmy swoje. Ostatnie zwycięstwa dodają pewności, ale skupiamy się na najbliższym meczu z Wigrami. Zobaczymy, jak się to dalej potoczy, bo na razie się układa całkiem fajnie.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony