Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Artur Derbin: Moja drużyna jest zajebista (pt), 2015-08-12, 22:16 źródło: inf. własna

- Górnik to ekstraklasowa drużyna, z doświadczonymi piłkarzami i trenerami, dlatego żeby wygrać, musieliśmy się wznieść na wyżyny - powiedział po awansie do 1/8 finału Pucharu Polski, trener Zagłębia Artur Derbin.
Artur Derbin: Moja drużyna jest zajebista

Artur Derbin: - Przepraszam za to, co teraz powiem, ale moja drużyna jest zajebista. Przy okazji pozdrawiam z tego miejsca trenera Pierścionka (śmiech). Nie interesowało nas to, ze Górnik miał problemy, bo to w dalszym ciągu drużyna ekstraklasowa z doświadczonymi zawodnikami i trenerem. Dlatego żeby wygrać musieliśmy wznieść się na wyżyny. Zagraliśmy dobry mecz, stwarzaliśmy okazje, strzelaliśmy bramki i nagrodą za to jest awans do kolejnej rudy Pucharu Polski.

- Do 20 minuty ten mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Był jakiś problem. Po przerwie na uzupełnienie płynów to już była całkowicie inna drużyna. My to widzieliśmy z boku, natomiast w przerwie przekazaliśmy to zawodnikom. Sami poczuli, że są w stanie rozstrzygnąć ten mecz na naszą korzyść i tak też się stało.

Józef Dankowski: - W pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że możemy polec w takim stosunku. Wszystko, co sobie założyliśmy, było realizowane: gra, walka, bramka. Dwa momenty gapiostwa w drugiej połowie i było po meczu.

- Każda misja kiedyś się kończy, tak samo jak każda passa. Mam nadzieję, że passa, która dotknęła Górnika się skończy, a co do naszej misji, jako trenerów, to dzisiaj ona jeszcze trwa.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony