Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Bramki z meczu z Górnikiem Wałbrzych (pk), 2015-05-09, 20:13 źródło: własne

Prezentujemy bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych, który sosnowiczanie zremisowali 2:2.
ZSTV: Bramki z meczu z Górnikiem Wałbrzych
Galeria Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (9)
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 11.05.2015 r, o godz. 16:45


    W sumie to spectator poruszył istotny temat. Próby kwiknięcia (jeb@ć policje) kibolowskiej żenady. \"Piłka nożna, bez policji\"? Kiedyś na bank tak, ale w pierwszej kolejności trzeba pozbyć się debili którzy myślą że stadion/murawa to ich podwórko.
    Kibic przychodzi oglądać spektakl, niczym do teatru. Tylko scena zielona.
    Pozdrawiam.
    Dziękuje...
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 19:58
    Moim zdaniem, Nasi piłkarze nie odbiegali wczoraj zbyt daleko od poziomu, który prezentują niemal w każdym meczu.
    Wczorajszy mecz z przedostatnią drużyną w tabeli, pokazał, że piłkarsko wcale nie jesteśmy lepsi od drużyn z dołu tabeli.
    Na pewno ta liga jest bardzo wyrównana, w której każdy może wygrać z każdym.
    Cieszmy się więc z tego jednego zdobytego punktu, a także tego, że mając tak słabe niektóre formacje, Nasza drużyna zajmuje pozycję lidera, i nieważne czy tylko wskutek szczęśliwego zbiegu okoliczności.

    W sporcie prócz umiejętności potrzeba także trochę szczęścia.

  • kosa kosa napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 18:34
    para stoperów Koprucki -Markowski to się nazywa totalne dno wszystkie bramki które strzelają przeciwnicy ZAGŁĘBIA są po ich ewidentnych błędach,jak można takich gostków wstawiać do pierwszego składu,co do Sierczyńskiego to Stanek powinien wstawić na prawą obronę Kutarbę a Siara powinien grać w pomocy gdyż chłopak nie jest w stanie ciągle biegać z obrony do ataku ,i po drugie dać szansę Zaradnemu przecież to młody organizm żądny sukcesu ,taki jak był Domański którzy wiedzą że atak a nie obrona przynosi korzyści dla drużyny
  • Spectator Spectator napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 17:09
    Beznadziejna taktyka na ten mecz. Zagrali jak za Smyły. Po co kombinować i zmieniać to co dobrze do tej pory wychodziło? W poprzednich meczach broniliśmy się przez pierwszą połowę, nawet traciliśmy bramki a potem jechaliśmy z nimi i było po meczu. Teraz było odwrotnie. Strzelone dwie bramki i pojawiła się rutyna. Zagrania ala Barcelona zamiast dobić przeciwnika na 3:0 i byłoby po meczu! Obrona tragiczna. Praktycznie każdy dał dupy razem z Fabisiakiem. Ciekawe dlaczego tym razem trenerzy nie wpuścili w drugiej połowie Zaradnego. Podpisał w końcu kontrakt z Zagłębiem i biegał bardzo szybko tylko po co poza boiskiem. Jak poprzednio wchodził w 70 min. to robił taką zadymę, że bramki się sypały po jego akcjach a tak Siara ledwo dychał już w 40 minucie to kto miał napędzać do przodu? Beznadzieja! Jesteśmy liderem ale tylko dlatego, że inni pogubili punkty. Zremisowaliśmy wygrany mecz. Mielibyśmy 3 pkt. zapasu i w razie wpadki jest bezpiecznie a tak dalej 6 zespołów walczy o awans. Będzie jazda do końca ale i tak awansujemy:)
    Weźcie zróbcie w końcu porządek z tymi debilami co się ciągle drą \" Zawsze i wszędzie Policja j...na będzie\" bo wstyd mi jest już przed dziećmi. Garstka marginesu ustawia wszystkich na meczach i myślą, że naiwni normalni kibice będą z nimi śpiewać te debilizmy! Zróbcie lepiej zrzutkę i zwróćcie klubowi te 5000 zł za swój popis w Tarnobrzegu. Szkoda, że tam nie rozgonili tego syfu kulkami gumowymi. Ja to nawet paliłbym z ostrej. Do lasu bandyci a nie na stadion. Mam nadzieję, że jak wybudują nowy to ta chołota będzie się popisywać na Górniku Sosnowiec bo podobno tam są mocni w kupie, w gębie a tak naprawdę są w czarnej dupie!

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 13:35

    Formacja obronna to dno. Fakt. Przy pierwszej bramce (straconej) było widać gdzie będzie szła piłka (mówię o podaniu kluczowym). Siara spóźniony bo napędzał atak, powinna być asekuracja. Widziałem jak Koprucki zerka na gościa biegnącego z nim na równi w linii, (ale z przewagą gdyż odwrócony twarzą do bramki) jednak w odstępie około 5 metrów. Zerknął i nic sobie z tego nie zrobił. Biegł dalej trzymając swoją pozycje. Wystarczyło przesunąć się odrobine w strone napastnika.
    Drugiej polowy niestety nie oglądałem gdyż musialem wyjść. Ale brameczka też nędzna. Brakuje zdecydowania. I kto wyciągnął im baterie bo tego nie zauważyłem? Tak kolo 15 minuty musiał ktoś to zrobić. Kamery niczego nie zarejestrowaly?? No i czemu w szatni nie mieli zapasowych??

    Punkt cenny, aczkolwiek bardziej są to 2 punkty stracone. Przy niefortunnej kolejnej kolejce wypadamy poza zielone.
  • Arab Arab napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 13:10
    Fabisiak wcale nie jest gorszy od Gąsińskiego za to formacja obronna to u nas porażka no może poza Jovanem Ninkovicem. Proponuję obejrzeć skróty z ostatnich meczy gdy traciliśmy bramki i radzę zwrócić uwagę na zawodnika z nr 3, jak zachowuje się przy interwencjach ....

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 09:37

    teraz jestem z wami.Było to widać brak zdecydowania Fabisiaka. Szkoda.
  • kosa kosa napisał(a) 10.05.2015 r, o godz. 08:52
    do spółki z Kopruckim i Markowskim
  • Pawelek72 Pawelek72 napisał(a) 09.05.2015 r, o godz. 22:17

    Co tu pisać?Fabisiak to zwykły partacz i tyle.