Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Bramki ze Stalowej Woli (pk), 2015-05-02, 15:11 źródło: własne

Prezentujemy bramki z meczu Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:1.
ZSTV: Bramki ze Stalowej Woli


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (11)
  • andrzej11 andrzej11 napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 21:43


    po co sie npinac jest punkt i jest ok czepiacie sie non stop jedziecie po zawodnikach a kim wy jestescie ten miro i kosa z waszych wpisow wynika ze fachowcy z was 1 klasa
  • kosa kosa napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 18:16
    pol13 nigdy nie zniżam się do tego by stać w towarzystwie \'\'psa\'\' lub \'\'komfitury\'\'
  • pol13 pol13 napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 17:58
    Jak jeden z drugim macie jaja to zapraszam przed meczem,
    Dostaniecie w ryja i sie skonczy!!!!!!
    Pedaly dwa!!!!!!!!

  • kosa kosa napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 17:12
    pol13 niezła konfitura musi być z ciebie,pewnie te cechy odziedziczyłeś po starych komfiturach
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 17:01
    Debila - pol13- to ty widujesz codziennie przeglądając się w lustrze, albo patrząc na swojego starego - debila, albo swoją starą - idiotkę.

  • pol13 pol13 napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 16:14
    Znowu się specjalista odezwał i od razu
    ma poparcie (zawsze) od swojej dziewczyny.........
    Nie jestem fanem Gąsińskiego, każda wrzutka w pole karne w meczu z Rybnikiem to było jedno wielkie drżenie.....facet jest mega niepewny....stoi w bramce i nie wychodzi jakby był przyklejony......
    po raz kolejny mądry kosa i miro....ale głupich nie trzeba siać.....:)
    nie zwracajcie uwagi na tych debili!!!!!!!!!!
    pzdr
  • piterson123 piterson123 napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 16:05
    Polecam video z meczy z rybnikiem jak zachował sie Gosinski przy stracie bramki

  • kosa kosa napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 16:03
    a to że w tej sytuacji nie miał innej opcji jak tylko strzelać w krótki róg ,po drugie był atakowany z tyłu przez obrońcę więc musiał by zawisnąć w powietrzu pomyśleć gdzie jest bramkarz \'\'był do bramki tyłem\'\'i próbować strzelić po długim, ale dla ciebie to zbyt skomplikowane
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 16:01
    Bramkarz musi być przygotowany na każdy wariant lotu piłki.
    Gdy egzekwowany jest korner, na pewno większość piłek kierowana jest w pole karne górą, wtedy trzeba raczej skoczyć do piłki a nie przykucać - jak to zrobił Fabisiak.
    Nie jestem fanem Gąsińskiego, ale on nie miałby problemu złapać tej piłki - zębami.

  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 02.05.2015 r, o godz. 15:37
    Ciekawe. A gdyby faktycznie przesunął się o ten krok w kierunku słupka a napastnik Stalówki wpakował mu piłkę na drugi słupek to coś byś napisał wtedy? Fahofiec....