Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jakub Arak: Nie możemy popaść w samozachwyt (pt), 2015-04-25, 22:32

- Wiem, jaki potencjał jest w tej drużynie, więc nie przestałem wierzyć, że wskoczymy w końcu na fotel lidera - przyznał po meczu Jakub Arak, którego czternaste trafienie w tym sezonie, zapewniło Zagłębiu zwycięstwo w meczu z ROW-em.
Jakub Arak: Nie możemy popaść w samozachwyt

Jakub Arak:
- Marcin Sierczyński dośrodkował w pole karne, był duży ruch na krótki słupek, więc postanowiłem zamknąć tę akcję, udało się oddać strzał. Nie wiem, czy Łukasz Tumicz jeszcze dotknął piłkę, ale to nieważne. Bardzo się cieszę, ze wpadła bramka. Każde zwycięstwo, szczególnie odniesione w takich okolicznościach, dodaje nam pewności siebie. Zdaję sobie sprawę, że przed nami jeszcze dużo pracy. Jeden mały błąd przy stałym fragmencie gry, tak jak dzisiaj, czy w Tarnobrzegu i później trzeba gonić wynik. Musimy być bardziej uważni.

- Przyznam szczerze, że wolelibyśmy spokojnie wygrywać mecze, kontrolując je od początku do końca, ale jeśli musimy w ten sposób punktować i na koniec sezonu, tak jak dzisiaj być na pierwszym miejscu w tabeli, to też nie mam nic przeciwko temu. Wiem, jaki jest potencjał w tej drużynie, więc cały czas wierzyłem, że jesteśmy w stanie wskoczyć na fotel lidera. Musieliśmy tylko poczekać, aż ten potencjał zostanie odblokowany.

- Oczywiście cieszymy się z tego, że jesteśmy liderem, ale mamy świadomość tego, że przed nami jeszcze siedem kolejek. Ta liga jest bardzo wyrównana i nie możemy popaść w samozachwyt., tylko jeszcze więcej pracować i z pełną koncentracją podejść do meczu w Stalowej Woli.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik (galeria 2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony