Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Tumicz: Po stracie bramki włączyliśmy wyższy bieg (pt), 2015-04-25, 22:14

- Tę bramkę dedykuję pamięci kolegi, który był dla mnie wzorem i inspiracją na całe życie - powiedział po meczu Łukasz Tumicz. Napastnik Zagłębia nie tylko zdobył bramkę, ale też dzięki jego przytomnemu zachowaniu sędzia uznał zwycięskie trafienie Jakuba Araka.
Łukasz Tumicz: Po stracie bramki włączyliśmy wyższy bieg

Łukasz Tumicz:
- Emocje były dzisiaj wielkie, zarówno na boisku, jak i poza nim. Cieszymy się, że udało nam się przyciągnąć tak liczną grupę kibiców, którzy dzisiaj naprawdę dopisali. Chcemy, żeby tak było cały czas. Wiadomo, że to my musimy pokazać na boisku, że jesteśmy warci tego, żeby kibice się nami interesowali i wspierali nas dopingiem. Wiele zależy od nas i chciałbym, żeby tak jak dzisiaj, było w każdym następnym meczu.

- Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że czekaliśmy na okrzyki z trybun, kiedy stracimy bramkę, żebyśmy zaczęli grać. Wiadomo, że rywala mieliśmy dzisiaj trudnego i tą bramkę straciliśmy. Może rzeczywiście dobrze się stało, bo wtedy włączyliśmy szybszy bieg i zaczęliśmy zagrażać bramce przeciwnika. Trener dokonał zmiany ustawienia, my nie mieliśmy nic do stracenia i udało się.

- Wystawiając dwóch napastników naraziliśmy się na przewagę rywala w środku pola i z tego tworzyły się sytuacje dla nich. Coś za coś. Na szczęście trzy punkty zostają w Sosnowcu i należy pogratulować trenerom podjętych decyzji.

- Przy bramce Kuby Araka miałem świadomość tego, ze mogę być na spalonym. Dlatego nie dotknąłem piłki i Kuba może się cieszyć z kolejnej bramki. Podobną sytuację miałem w jednym z ostatnich meczów, jak Hubert Tylec strzelił na 3:2. Wtedy też mogłem wbić piłkę do pustej bramki, ale po późniejszej analizie okazało się, że byłbym na spalonym. Tak samo mogło być dzisiaj. Kuba jest od strzelania bramek i bardzo dobrze, że tak robi, pomagając nam przy tym awansować.

-  Każdy mecz jest ciężki, a w tej lidze w szczególności. Nie ma lepszych, słabszych drużyn, każdy z każdym potrafi mecz wygrać. Najważniejsze, żeby skupiać się na robocie, na tym kolejnym meczu, i to jest dla nas najważniejsze, żeby przyciągać tych ludzi tutaj na stadion, żeby to serce Sosnowca odżyło, bo Ludzie na to zasługują, Miasto na to zasługuje, Drużyna na to zasługuje, także wszyscy ciężko pracujemy dookoła.

- Po części to była nasza zasługa, że ten stadion wcześniej się nie zapełniał w całości, ale cieszymy się, że tyle ludzi przyszło, a my swoją grą bedziemy chcieli ściągnąć coraz więcej ludzi, żeby przynajmniej co mecz była taka liczba ludzi i dopingowała nas, żeby ten stadion żył, i żęby czuć było tę fajną atmosferę. 

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony