Robert Stanek: Stadion Ludowy znowu zaczął żyć - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Robert Stanek: Stadion Ludowy znowu zaczął żyć (pt), 2015-04-25, 21:47

- Powiedziałem chłopakom, że dzisiaj są bohaterami Sosnowca - tym słowom Roberta Stanka z pomeczowej konferencji, trudno odmówić racji. Drużyna po raz kolejny pokazała ogromny charakter, udowadniając że "Zagłębie emocji" to w tej rundzie więcej niż reklamowy slogan.
Robert Stanek: Stadion Ludowy znowu zaczął żyć

Robert Stanek:
- Jak zwykle dostaliśmy gonga i musieliśmy gonić wynik. Spotkały się dwie bardzo dobre drużyny. ROW jest fajnie poukładany, co pokazał szczególnie w pierwszej połowie, bo w drugiej zabrakło już chyba sił. Myślę, że Zagłębie i ROW powinny być na pierwszym i drugim miejscu w tabeli. Powiedziałem chłopakom w szatni, że dzisiaj są bohaterami Sosnowca, praca z nimi to wielka przyjemność i bardzo im za to dziękuję.

- Kuba Arak ma niesamowity timing. Bardzo dobrze wchodzi na dośrodkowania. Strzela bramki i to jest najważniejsze.

- Na temat sędziów nie chcę się wypowiadać, bo wiadomo czym to grozi. Chciałem za to podziękować kibicom, bo dzisiaj byli naszym dwunastym zawodnikiem. Wspierali nas od początku do końca i za to bardzo dziękuję w imieniu swoim, sztabu i piłkarzy. Stadion Ludowy znowu zaczął żyć.

Marcin Prasoł:
- Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, mimo że to Zagłębie miało więcej z gry, szczególnie w środku pola. Po przerwie poukładaliśmy to i gra się bardziej wyrównała, a jednak to Zagłębie zdobyło dwie bramki. Myśmy dzisiaj walczyli o zwycięstwo, ale szczęście uśmiechnęło się do rywali. Myślę, że w następnych kolejkach uśmiechnie się do nas, bo zawodnicy walczyli, zostawili dużo zdrowia na boisku i za to chciałbym im podziękować.

- Pod względem piłkarskim i motorycznym drużyna trzymała dzisiaj poziom. Jak wcześniej powiedziałem, zabrakło szczęścia, bo chwilę przed bramką dla Zagłębia mieliśmy swoją bardzo dobrą okazję. Zawodnik rywali strzelił bramkę z trudnej sytuacji. Na pewno zasłużyliśmy dzisiaj na punkt, ale teraz w każdym meczu będziemy grali o trzy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-15Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony