Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zagłębie ukarane za Tarnobrzeg kd, 2015-04-24, 19:10 źródło: 90minut.pl

5 tysiącami złotych grzywny i zakazem wyjazdowym kibiców na trzy mecze zostało ukarane Zagłębie w związku z niestosownym zachowaniem kibiców podczas wyjazdowego meczu II ligi z Siarką Tarnobrzeg.
Zagłębie ukarane za Tarnobrzeg

Zorganizowanych grup kibiców Zagłębia zabraknie zatem w Stalowej Woli, Puławach i Pruszkowie. Kolejnym i zarazem ostatnim w tym sezonie meczem wyjazdowym na którym kibice będe mogli się pojawić będzie zaplanowany na 31 maja mecz z Kotwicą Kołobrzeg.


Galeria Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (11)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 20:54

    Panowie o co tyle szumu. Tam byli spokojni kibice, a to ogrodzenie było zgnite i je nasza młodzież rozebrała . To są grzeczne dzieci za które klub zapłaci nie słusznie karę.
  • kosa kosa napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 20:43
    \'\'kosynier\'\'to była ironia do wpisów ćwoka pol13
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 20:36
    \"kosynier\"

    Mój wpis nie dotyczył Ciebie.

  • kosynier kosynier napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 17:55
    A kto napisał pod wideo z Siarki:

    \"czepiacie się ,chłopaki po prostu cieszyli się po zdobyciu 2 bramki przez Zagłębie a że było ich dużo to po prostu siatka nie wytrzymała a ochrona żle odczytała intencje naszych kibiców i poczęstowała ich niesłusznie gazem .po prostu w tym kraju już jest zakaz okazywania radości\"

    A Ty Miro się nie wcinaj jak Cię nikt nie prosi o głos.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 16:24
    \"kosa\"

    Skłonności do konfabulacji, to typowy objaw u osobnika zrobionego po pijanemu.

    Nie warto zwracać na niego uwagi.


  • kosa kosa napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 15:34
    a gdzie ja ich niby broniłem?
  • kosynier kosynier napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 14:38
    Kosa, najpierw ich bronisz a później wyzywasz od debili. Gdzie tu logika?

  • kosa kosa napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 14:12
    pol13 Ćwoku chciał bym ci uświadomić jedno ,jeżeli byłeś na tym meczu jak piszesz to dla mnie i dla Policji jesteś jednym z tych debili co niszczyli ogrodzenie i dopiero monitoring wyjaśni czy brałeś udział w tej burdzie czy nie i dopóki się nie dowiem kto za to odpowiada dla mnie jesteś jednym z tych debili
  • pol13 pol13 napisał(a) 25.04.2015 r, o godz. 10:22
    Proponuje aby teraz Jaroszewski wystawil fakture debilim miro, kosa, zibo aby pokryli koszty zniszczen!!!!!!
    3 mecze kary i bardzo dobrze im debilom
    Bo bardziej szkodza klubowi niz pomagaja!!!!!
    Pozdrawiam normalnych kibicow!!!!!
    Bez tych 3 debili ww!!!!!

  • f1981 f1981 napisał(a) 24.04.2015 r, o godz. 23:35

    dabrowskie,zaglebie, zdałeś egzamin ?
  • dabrowskie,zaglebie dabrowskie,zaglebie napisał(a) 24.04.2015 r, o godz. 22:40
    Widzę że nikt się tego nie podejmuje więc ja zacznę... w dniu meczu z Siarką dowiedziałem się że... do Tarnobrzegu pojechała większość pseudo kibiców a nie \"Wiernych kibiców Zagłębia\".... pisze większość bo wiem że nie wszyscy się pod tym podpisują\". Tak sobie myślę ... może nie... a jednak wszystko się potwierdziło. \"Wszystko\" tzn. finał pucharu Polski Legia - Lech 02.05.2-15 i oczywiście Nasz mecz wyjazdowy ze Stalą...hmmm.02.05.Ktoś mi mówi, że po ty meczu dostaną zakaz na 3 mecze... a ja no co ty... takich właśnie mamy kibiców!! Sztama sztamą ale oni poradzą sobie spokojnie bez naszej pomocy!!! A co do \"Naszej 2 Ligi\" to potem nie komentarze że nie wpuścili nas bo... bla bla bla... Bo na to zasługujemy... wymagamy od piłkarzy a popatrzmy na nas samych... co nam ta Siarka zawiniła... Gdzie byli \"szalikowcy\" jak graliśmy z elaną i kibice ruchu wykrzykiwali \"chcemy potyczki\"....????