Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Kibice Zagłębia w Tarnobrzegu (pk), 2015-04-19, 13:06 źródło: własne

Prezentujemy blisko 19-minutowy materiał wideo, a w nim doping kibiców Zagłębia Sosnowiec podczas wyjazdowego meczu z Siarką w Tarnobrzegu.
ZSTV: Kibice Zagłębia w Tarnobrzegu
Galeria Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (16)
  • szsz szsz napisał(a) 24.04.2015 r, o godz. 09:47
    powiedziałby coś temu jednemu idiocie to reszta półgłówków uznała by go za zdrajcę i zaczęła skakać mu po głowie
  • kosa kosa napisał(a) 23.04.2015 r, o godz. 09:59
    trzeba było w Tarnobrzegu pokazać jaki z ciebie kozak a być może właściciel stadionu odznaczył by cię medalem \'\'Za ofiarność i odwagę\'\'
  • pol13 pol13 napisał(a) 23.04.2015 r, o godz. 09:04
    Jeśli pijesz do mnie to mam propozycję.
    Spotkajmy się przed meczem w dowolnie wybranym przez ciebie miejscu....a wtedy zobaczymy komu matka będzie musiała zmienić pieluchę......:)

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 22.04.2015 r, o godz. 20:06
    Bierna postawa wobec aktu wandalizmu jest co najmniej przyzwoleniem, żeby nie powiedzieć współudziałem.
    Dziwi mnie, że osobnik wydalający z siebie tyle inwektyw pod adresem \"zadymiarzy\", nie reagował podczas zajść na stadionie. Chyba że, co jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne, ze strachu narobił w portki, a jak już minął mu paraliżujący strach, to okazało się, że jest w domu i mama właśnie zmieniła mu pieluchę.


  • kosa kosa napisał(a) 21.04.2015 r, o godz. 21:30
    pol13 jak byłeś to trzeba było zejść niżej i dać w pysk temu co chciał połamać krzesełko
  • pol13 pol13 napisał(a) 21.04.2015 r, o godz. 19:58
    i kolejna wtopa ćwoku jeden bo byłem i przyglądałem się z góry jak debilizm rozwala stadion!!!!!!
    Niestety zdecydowana większość to debile którzy szukali zadymy, więc szkoda z nimi jeździć bo wstyd za takie chamskie zachowania!!!!!


  • Forstoper Forstoper napisał(a) 21.04.2015 r, o godz. 19:52
    Jedno jest pewne, ciebie tam nie było.

  • pol13 pol13 napisał(a) 21.04.2015 r, o godz. 09:49
    hahahah to bydło nazywasz mężczyznami....?:):):)
    ale jaja.......
    kolejny ćwok się znalazł !!!!!!!
    pewnie tam byłeś i próbowałeś sforsować krzesło...:)

  • Forstoper Forstoper napisał(a) 20.04.2015 r, o godz. 23:03
    Dziewczynki tylko bez płaczu. Piłka nożna to sport dla mężczyzn. Wy tego nie jesteście w stanie zrozumieć.
  • kosa kosa napisał(a) 20.04.2015 r, o godz. 18:52
    czepiacie się ,chłopaki po prostu cieszyli się po zdobyciu 2 bramki przez Zagłębie a że było ich dużo to po prostu siatka nie wytrzymała a ochrona żle odczytała intencje naszych kibiców i poczęstowała ich niesłusznie gazem .po prostu w tym kraju już jest zakaz okazywania radości
  • kriss68 kriss68 napisał(a) 20.04.2015 r, o godz. 16:19
    Tak odpłaciliśmy włodarzom Siarki za zaufanie i przyznanie biletów ponad limit, więcej już takiego błędu nie zrobią ( kolejne kluby pewnie też) . Nie ma się co dziwić że potem nie chcą nasz wpuszczać i mecz jest oglądany zza ogrodzenia (Mielec,Rozwój). W kolejnych meczach nie będzie pewnie takiego problemu bo nie ominą nas kary za zachowanie.

  • pol13 pol13 napisał(a) 20.04.2015 r, o godz. 13:27
    Jeszcze jedno, zobaczcie na filmiku od 7:40 do 8:10 jak kretyn mniej więcej na środku próbuje złamać krzesełko,ale że mu się to nie udaje to odpuszcza ( bo przecież sił brak tak na marginesie ) !!!!!!
    Czy to jest kibic Zagłębia i takich właśnie chcemy mieć????!!!!!!
    Do redakcji::: jeśli macie odrobinę honoru i ambicji oraz zależy Wam na dobrym imieniu to nie puszczajcie takich bzdur lub chociaż takie rzeczy wycinajcie bo to wstyd co robicie!!!!!!
    Tego się nie da oglądać ....taka żenada....
    I tak jak napisał Spectator.....tylko debilom robicie reklamę bo pewnie oglądając to chwalą się swoim kuplom pod niebiosa!!!!
    Stop debilom!!!!!!!!!

  • pol13 pol13 napisał(a) 20.04.2015 r, o godz. 13:17
    Brawo Spectator!!!!!!!
    Nic dodać nic ująć!!!!!
    Mam nadzieję, ze jest więcej takich kibiców jak Ty!!!!
    Bo jak napisałem o tym pod wcześniejszym artykułem to mi koleś wyjechał że nic wielkiego, bo w latach 80-tych to kibice z bramą wjeżdżali......:)
    Imbecyl!!!!!!!

  • szsz szsz napisał(a) 19.04.2015 r, o godz. 16:56
    Banda idiotów !
  • Spectator Spectator napisał(a) 19.04.2015 r, o godz. 15:57
    Ekipa Pierwszej Przemocy? Hasła nawołujące do bandytyzmu. To nie są zachowania godne prawdziwego kibica Zagłębia!
    To klubowi nie pomoże, skończy się karami finansowymi a jak wiem Zagłębie potrzebuje dziś każdego grosza. Nie można tolerować takich zachowań i to musi się w Polsce skończyć jeśli chcemy, żeby stadiony były pełne to musi być bezpiecznie. Doping godny dla Zagłębia godny pochwały ale teksty typu \"Zwijać te szmaty i wyp.....ać do chaty\" to już zwykłe chamstwo i prostactwo marginesu społecznego. Panowie pomagajcie temu klubowi jeśli macie go w sercach a nie róbcie pseudo-reklamy. Jak sosnowiczanie mają przyjść na Ludowy z dziećmi i rodzinami jak zobaczą powyłamywane kraty i zamaskowanych terrorystów. Weźcie się Policjanci za to bandyctwo i wpieprzajcie surowe finansowe kary i to natychmiast a jak nie ma kasy to sprzątać Ludowy cały tydzień bo siedziska są ciągle brudne jak się takim palantom nudzi.
    Wstyd dla kibiców Zagłębia Dąbrowskiego! Przestańcie takie materiały pokazywać w ZSTV albo wycinajcie te bandyckie fragmenty bo to czysta reklama dla gówniarzy w szkolnym wieku i nawoływanie do nienawiści. Jak ktoś zgłosi to do Sądu to się nauczycie jak się filmy kręci pseudo-paparazzi.

  • pol13 pol13 napisał(a) 19.04.2015 r, o godz. 13:53


    Jak zwykle.... Bydlo!!!!!