Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Hubert Tylec: Podnieśliśmy głowy (kd), 2015-03-21, 21:22

- Po drugiej straconej bramce od razu było widać w nas boiskową złość. Podnieśliśmy głowy i ruszyliśmy na przeciwnika - ocenił strzelec dwóch goli dla Zagłębia.
Hubert Tylec: Podnieśliśmy głowy

Hubert Tylec:
- Nie da się ukryć, że nie weszliśmy zbyt dobrze w mecz, ale wydaje mi się, że po drugiej straconej bramce od razu było widać w nas boiskową złość. Podnieśliśmy głowy, ruszyliśmy na przeciwnika i myślę, że ostatnie 15 minut pierwszej połowy było bardzo dobre w naszym wykonaniu. Przyjechaliśmy po trzy punkty. Nieważne jaki wynik, ale ważne, że dopisujemy sobie trzy punkty i wracamy uśmiechnięci do Sosnowca.

- Wszyscy wiedzą, że gubiliśmy dużo punktów na wyjazdach i dużo punktów z zespołami z dolnej połowy tabeli. Niby wygrywaliśmy u siebie, ale za mało punktów robiliśmy n wyjazdach. Dzisiaj udało nam się wygrać, bierzemy trzy punkty i koncentrujemy się na meczu z Rakowem.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • szsz szsz napisał(a) 21.03.2015 r, o godz. 22:32
    Brawo Hubert!!! Lubisz huknąć zza 16stki. Piękna brama

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony