Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mirosław Smyła: Jak po pogrzebie JP, 2014-11-29, 20:55

- - W szatni jest w tej chwili jak po pogrzebie. Ta druga połowa była żenująca i bardzo słaba w naszym wykonaniu - przyznał Mirosław Smyła, który po raz drugi oglądał mecz zza ławki rezerwowych.
Mirosław Smyła: Jak po pogrzebie

Mirosław Smyła:
- W szatni jest w tej chwili jak po pogrzebie. Ta druga połowa była żenująca i bardzo słaba w naszym wykonaniu. Chcieliśmy coś odmienić zmianami. Nic to nie dało. Naprawdę trzeba głęboko się zastanowić, co było tego powodem, bo dokładnie tydzień temu chłopaki biegali przez 90 minut jak najświeżsi zawodnicy. Zdobywali bramki, cieszyli się z gry i wszystko wyglądało tak, jak powinno. Dziś rozpoczęliśmy mecz straconą bramką. Po tej bramce obudziliśmy się, zdobyliśmy wyrównanie. Graliśmy bardzo dobrze, było wszystko OK. W przerwie motywacja, nastawienie do gry, wychodzimy i zespół znika. Ciężka chwila.

- To co mniej najbardziej martwi, podsumowując ostatnie pół roku, to mecze u siebie, które gramy skrajnie słabo. To jest przyczynek do głębokiej analizy, aby na swoim terenie, który powinien być naszym atutem, a nie słabością, te punkty zdobywać. Dużo pracy przed nami, żeby zdobywać punkty i zadowolić kibiców. Tym razem można powiedzieć, że frustracja udzieliła się nie tylko kibicom, ale i nam. Byliśmy blisko zbliżenia się do czołówki na odległość jednego meczu, ale wszystko się gdzieś oddala. Można się załamać, ale my się nie załamiemy. Przed nami kilka miesięcy pracy i mam nadzieję, że przez solidność i sumienność będziemy grali takie mecze jak tydzień temu w Mielcu.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • analogs analogs napisał(a) 01.12.2014 r, o godz. 20:09

    Panowie żenuła !!!

    trener mądra głowa mająca zawsze coś na swoją obronę - bądź mężczyzną i pakuj walizki !
    grajeczki - może wpadnijcie na osiedla pokopać - czas się czegoś nauczyć !

    jeszcze raz panowie ŻENUŁŁŁA !!!
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 01.12.2014 r, o godz. 15:14
    Przepraszam Was panowie przestańcie się tak nawzajem opluwać, wyzywać bo już uszy więdną a to co czytam To czyste chamstwo. Czy naszych byłych zawodników co są w innych klubach też tamci kibice wyzywają. Pytam was. Nie wiem jakie macie wykształcenie ale podobno im wyższe to inteligencja wyższa, a tu samo chamstwo. Może dla nie których byłbym ojcem wstyd mi za Was młodzi ludzi kibice ZAGŁĘBIA. Ana koniec życzę Wam Spokojnych Świąt w gronie rodzinnym , a Nowy Rok niech przyniesie zmiany w życiu i kochanym Klubie.

  • Spectator Spectator napisał(a) 01.12.2014 r, o godz. 12:20
    Izolator Boguchwała zatrudni trenera z doświadczeniem i wymaganymi dokumentami (UEFA-PRO) do prowadzenia drużyny w B-klasie. Cel: spadek do niższej ligi rozgrywkowej z powodu zaległości finansowych klubu. Wynagrodzenie do negocjacji. Klub z Boguchwały dopłaci w razie realizacji założonego celu. Pożądani kandydaci: Mirosław Smyła, Kmieć.

  • Jaksa Jaksa napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 18:44

    Jak może byc dobrze jak kormel jest trenerem
    no i kormel kapitanem
    a prezes lubi całowac kormelskie dupy
  • wva wva napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 15:57
    Wszyscy leją Puszczę N., Legionovie tylko Zagłębie z nimi przegrywa.Oni nie maja prawa awansować do wyższej ligii!!!!! - jak co roku prikaz nie awanować, nie wolno WAM!!!!!!!!
  • pol13 pol13 napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 13:04


    A ja mam nadzieje ze juz cie nie zobacze!!!!
    Chyba ze redaktorek kolega oldboy tego nie zrobi to jemu tez WYPAD!!!!!!!
    Budowales budowales i g.....owno zbudowales!!!!!!!!
  • Jaksa Jaksa napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:51


    Przeproś i odejdz
    to powinienes zrobic
  • GrubyPerez GrubyPerez napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:46

    Ty nie rozumiesz dlaczego zespół ma takie doły? To jak my , kibice mamy to zrozumieć?

    Dlaczego cieciu bez honoru sam nie podasz się do dymisji?
  • kosa kosa napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:27
    Facet to przez ciebie jest ten nastrój pogrzebowy i jedyna w tym pociecha że jest to twoja ostatnia wypowiedz pomeczowa jako destruktora Zagłębia Sosnowiec nie jesteś godzien nosić naszej Zagłębiowskiej koszulki won z naszego klubu hanysie

  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:26
    \"Przed nami kilka miesięcy pracy\"...

    Jakie qrwa PRZED NAMI Ty pier dolona hanyska świnio?!? Smyła, twój czas w Naszym klubie już definitywnie minął!

    WY PIER DA LAJ!!!!!!!!!!