Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sławomir Jarczyk: Tragedia JP, 2014-11-29, 20:49

- Tragedia, tragedia. Druga połowa była katastrofalna - tak ocenił mecz z Legionovią kapitan Zagłębia Sławomir Jarczyk.
Sławomir Jarczyk: Tragedia

Sławomir Jarczyk:
- Nie wiem, co powiedzieć, bo jeszcze są emocje w środku. Teraz w szatni sobie też powiedzieliśmy pewne rzeczy na gorąco. Tragedia, tragedia. Inaczej sobie to przed meczem wyobrażaliśmy i pomimo tego, że Legionovia nas zaskoczyła i prowadziła 1:0, potrafiliśmy się pozbierać i strzeliliśmy wyrównującą bramkę.

- Pierwsza połowa nie była zła, były momenty, żeby od razu podwyższyć wynik. Nic nie wskazywało na to, że ta druga połowa będzie tak źle wyglądała. Była ona katastrofalna. Nie wiem, co powiedzieć tym bardziej, że W poprzednim spotkaniu zdominowaliśmy rywala przez cały mecz. Nie tylko przez pierwszą połowę, ale przez całe 90 minut. Zdecydowane zwycięstwo, dobrze przepracowany tydzień. Pozostaje wielka złość. Nie tak sobie wyobrażaliśmy zakończenie tego roku i pożegnanie się z tą garstką wiernych kibiców, którzy byli dzisiaj na stadionie.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 01.12.2014 r, o godz. 21:24
    Gdyby wybory rzeczywiście mogły cokolwiek zmienić, to już dawno zostałyby zakazane...

  • Jaksa Jaksa napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 18:46
    Jak może byc dobrze jak kormel jest trenerem
    no i kormel kapitanem
    a prezes lubi całowac kormelskie dupy

  • pol13 pol13 napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 13:23

    Przy 2 bramce przewrociles sie c..ioto jedna i patrzyles jak koles pakuje pilke do bramki stojac i myslac ze nie ma sensu dalej interweniowac!!!!!!
    Pytanie jest tylko jedno:
    Czy jestes tak dramatycznie beznadziejny bardziej niz myslalem czy celowo to zrobiles p.ajacu jeden!!!!!!
    Nie waz sue wiecej zakladac koszulki z naszym herbem!!!!!!!!!
    Na wiosne jak zostaniesz i twoi koledzy p.ajace macie grac na golasa!!!!!!!!
  • pol13 pol13 napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 13:11
    I ty tez jestes jedna wielka tragedia!!!!!
    S......ram na was!!!!!!!
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 12:43
    Więc Arab nic nie rób, skoro Ci się podoba i nie wierzysz w żadne zmiany.
    Ja, zapewne tak samo jak Adam pójdziemy, bo mamy szanse coś zmienić. Postawimy odpowiedni krzyżyk w polu \"zmiana\" i będziemy wierzyć że tych zmian się doczekamy.
    Tyle możemy zrobić my.
    Pozdrawiam.

  • Arab Arab napisał(a) 30.11.2014 r, o godz. 10:04


    Co ty pierd...Adam1906 jaki porządek. Przecież to ci sami ludzie będą u władzy. Komuchy w radzie miasta z PO i prezydent albo komuch niedorajda dalej albo były wiceprezydent. Jedna klika qrwa. To miasto jest tak skorumpowane siatką znajomości i pociotkowstwa że się nic nie zmieni....
  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:39
    Tą garstkę kibiców na trybunach to wam zawdzięczamy. W końcu ile lat można wytrzymać robienie nas przez pseudopiłkarzyny w chvja? Nie chcecie awansować, to wypier dalać z Naszego klubu!

    Zresztą jutro porządki się nareszcie zrobi z obecną władzą w Sosnowcu! Przy urnach wyborczych!!!
  • kosa kosa napisał(a) 29.11.2014 r, o godz. 21:30
    obydwie bramki obciążają właśnie twoje konto miernoto ,zakończ już tą marną karierę dla dobra Zagłębia