Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Hubert Tylec po meczu w Mielcu kd, 2014-11-23, 20:23

- Słyszeliśmy, że naszych kibiców przyjechało ponad 800 osób i niestety nie weszli, więc myślę, że powinniśmy zadedykować to zwycięstwo naszym kibicom - powiedział po meczu ze Stalą strzelec jednej z bramek dla Zagłębia Hubert Tylec.
Hubert Tylec po meczu w Mielcu

Hubert Tylec: - Myślę, że Stal Mielec teraz na myśl o Zagłębiu Sosnowiec twierdzi, że już nie chce grać z nami, bo sam bilans mówi za siebie. 8-1 w dwumeczu, tak naprawdę w 90 minut, jakby nie patrzeć. Szkoda, że tylko ze Stalą Mielec mamy taki bilans, bo tabela pokazuje, że jesze mamy dużo punktów do zrobienia i do nadrobienia.

- Udaje mi się polepszać mój bilans (bramka i asysta - przyp.red.) Jestem zadowolony, aczkolwiek przy bramce, to nie wypadało tego nie trafić. Denver obsłużył mnie idealnie, za co mu strasznie dziękuję. Fajnie, że "Arczi" skończył moje podanie bramką, bo myślę, że ona bardziej ustawiła wynik, bo była już na 2-0.

- Powiem szczerze, że nie wiem czy był jakiś kibic, który by postawił w dzisiejszym meczu wynik 4-0 dla Zagłębia. Wydaje się, że to zasłużony wynik, bo od samego początku byliśmy stroną przeważającą, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. W drugiej połowie mogliśmy poprawić ten wynik, ale gospodarze też pokazali, że dobrze grają w piłkę i nie bez powodu mają tyle punktów.

- Szacunek dla kibiców gospodarzy, bo naprawdę pokazali co to jest doping. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak podeszli do meczu, jak podeszli do wyniku, że cały mecz byli ze swoją drużyną. Słyszeliśmy też, że naszych kibiców przyjechało ponad 800 osób i niestety nie weszli, więc myślę, że powinniśmy zadedykować to zwycięstwo naszym kibicom.


Galeria Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony