Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wojciech Fabisiak: Trzeba było naprawić swój błąd (pt), 2014-10-30, 22:23

- Rzuciłem się instynktownie, ale ten strzał był podobny do tego z meczu z Wisłą Puławy - powiedział po meczu Wojciech Fabisiak, który nadal pozostaje niepokonany z linii jedenastego metra.
Wojciech Fabisiak: Trzeba było naprawić swój błąd

Wojciech Fabisiak:
- Na pewno nie jestem specem od karnych. Popełniłem błąd przy wyjściu do piłki, sfaulowałem zawodnika drużyny przeciwnej i trzeba było naprawić swój błąd. Na szczęście się udało. Tym razem nie mieliśmy przeanalizowanego sposobu wykonywania karnych przez przeciwnika. Rzuciłem się instynktownie, ale ten strzał był bardzo podobny do tego w meczu z Wisłą Puławy. Na szczęście nie wpadło, a później już się ogarnęliśmy.

- Nie wiem, czy popełniłem błąd przy bramce na 3:1. Muszę zobaczyć powtórkę, bo strzał wydawał mi się trudny. Trzeba przyznać, że dostarczyliśmy dużo emocji w tym meczu i kibice nie mogli narzekać na nudę. Gdybyśmy wykorzystali sytuacje, które mieliśmy, na pewno byłoby spokojnie. Dobrze, że mimo nerwówki udało nam się dowieźć zwycięstwo do końca.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (11)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 02.11.2014 r, o godz. 22:19
    Miro a ja tobie u psychiatry

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 02.11.2014 r, o godz. 08:30


    Ależ oczywiście, też nie jestem zadowolony z wielu rzeczy które się dzieją wokół Zagłebia.
    I też chciał bym żeby w każdym sezonie pojawiał się ktoś \"szyjący złotymi nićmi\" ale, jesteśmy w 2 lidze. Mamy scisły kontakt z czołówka. I mamy klub wychodzący na prostą (podobno).
    Więc zamiast iść sobie pojeździć po piłkarzach/trenerach itd. może przyjdź i wstań jak schodzi nasz piłkarz, poklaszcz trochę.
    Co dzięki temu osiągniesz?
    Chociaż by to że ten sam piłkarz wychodząc na murawę za tydzień będzie mógł skupić się na tym co umie najlepiej a nie na poprzedzającej wyjście na murawę wizycie w WC.
    Chcecie żeby nie zachowywali się jak najemnicy którzy mają tylko poodcinać kilka kuponów?
    Sprawcie żeby na Ludowym poczuli się jak u siebie w domu. Wtedy macie gwarancje że dla Zagłębia zrobią więcej niż ich organizm na to pozwala.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 14:31
    Akurat w Naszym przypadku, i to od wielu już lat, mamy do czynienia wyłącznie z logo klubu, nazwą, historią i stadionem.

    Kolejne zarządy klubu, kolejni \"szkoleniowcy\", o piłkarzach nawet nie wspomnę, nie mają nic wspólnego z poprzednikami, którzy historię Zagłębia pisali złotymi literami, natomiast wielu z Nich zapisało się złotymi zgłoskami w historii polskiej piłki nożnej.

    Od kilku już dekad, część ludzi związanych z Naszym klubem, skupia się wyłącznie na odcinaniu kuponów od dorobku swoich poprzedników, a dla kolejnej części, Nasz klub jest wyłącznie odskocznią dla ich własnych karier.

    Żeby było jasne.
    Nie popieram tych kilku, może kilkunastu kibiców, wręcz odcinam się od nich, którzy po końcowym gwizdku sędziego, wygwizdali piłkarzy.
    Nazwanie takiego zachowania kibiców - przesadą, jest najłagodniejszym określeniem, zwłaszcza gdy piłkarze odnoszą zwycięstwo.

    Jednak daleki jestem również od bezkrytycznego przyjmowania wszystkiego, czym raczą Nas od jakiegoś już czasu zarząd klubu, sztab szkoleniowy i sami piłkarze.

    Starszym kibicom polecam wizytę u optyka, bo najwyraźniej mają problemy z właściwym rozpoznawaniem gestów piłkarzy, a co gorsza oceny ich postawy na boisku.

  • kosa kosa napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 13:11
    widać po twoich wpisach jaką posiadasz kulturę

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 12:59
    Właśnie uczcie się kultury od innych. Miejcie wyrozumiałość też do trenera i prezesa klubu, na końcu do zawodników bo Ja szanuję każdego bo tak mnie nauczyli kiedyś w szkole. Pozdrawiam .

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 07:13


    Jeżeli chodzi o uciszanie to brawa dla niego.
    Normalne zachowanie. Popełnił błąd, i chodzi mi tu bardziej o błąd w komunikacji bo patrząc jak przy tym wszystkim zachował się obrońca (na filmiku tego nie widać) to chyba równie mocno przyczynił się do tego karnego.
    A że kibic Zagłębia dla piłkarza to \"wrzód\" to się nie dziwcie. Widać na filmiku w chwili gdy tracimy pierwszą bramkę od razu odzywa się jakiś \"kolega\" trenera i drze ryja z jakimiś wskazówkami (po nazwisku to po pysku - tak w podstawówce się kiedyś mówiło).
    Ktoś sypnał wiązanke naszemu GK za spowodowanie karnego. On swoją interwencją go uciszył, i odgryzł się w bardziej kulturalny sposób. Więc nie płaczcie \"starsi kibice\".
    Kibic Zagłebia ma być wsparciem piłkarza, a nie gościem który co tydzień będzie sobie bezkarnie przychodził Go powyzywać.
    Czy jak Szczęsny powoduje karnego i jeszcze łapie czerwień to jego kibice po nim jadą? Nie.
    Inna kultura, no i oni mają sukcesy...itd.
    A my mamy wspólnie pracować nad tym by te sukcesy osiągnąć.
    Klub to nie tylko logo i nazwa...
  • kosa kosa napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 17:06
    nie pokazał palca tylko dostawił go do ust aby uciszyć tych którzy krzyczeli \'\'moja\'\' moja\'\' ,a na koniec meczu banda idiotów zamiast się cieszyć ze zdobytych punktów zaczęła gwizdać po prostu wiocha

  • siwek siwek napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 16:51

    Byłem na meczu i również nie widziałem żadnego obrażliwego gestu. Chyba że chodzi o to jak wycierał krew z twarzy przy nosie po urazie obok oka. To było zaraz po karnym. Nie przesadzajmy bo nie długo jak ktoś kichnie i podniesie dłoń to będzie też że grozi.Jesteśmy kibicami na dobre i na złe i nie musimy
    żądać aby nas przepraszali za każdy nieudany krok.
  • tubylec tubylec napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 14:23
    Radzę Tobie lewik 1950 troszeczkę spokojniej podchodzić do tego wszystkiego. Wojtek jest młodym bramkarzem i błędy z pewnością popełniać będzie. Co do gestu to chodzi Ci o ten gest, który wykonał po obronieniu karnego? Jeśli tak to nie ma co na niego tutaj najeżdżać bo każdemu coś może przyjść do łba i pokaże jakiś geścik. On przecież nie obraził kibiców.
  • pol13 pol13 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 11:48
    Poważnie cos pokazał bo nie zauważyłem tego?

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 08:52
    Młody człowieku troszkę szacunku do starszych kibiców. Palec to sobie włóż do dupy anie pokazuj kibicom z Sosnowca czy okolic. Zawaliłeś dwie bramki z jednej opresji wyszłeś dobrze a gol na 3 do 1 ego to poszedł na twoje konto. Jak bronisz to w każdym meczu masz wpadki pomyśl o tym. Myślę że powiesz coś na ten gest i dojdziesz do siatki a ten pan podejdzie do Ciebie albo wszyscy podejdziemy i coś nam powiesz młody człowieczku.