Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Piotr Giel: Druga połowa zepsuła dobre wrażenie (pt), 2014-10-30, 21:51

- Każdy z nas bije się w pierś, bo mogliśmy drugą połowę zagrać lepiej - powiedział po meczu Piotr Giel, który przed przerwą zdobył swoją pierwszą bramkę na Stadionie Ludowym.
Piotr Giel: Druga połowa zepsuła dobre wrażenie

Piotr Giel:
- Zgadzam się, że to jak do tej pory był mój najlepszy mecz w barwach Zagłębia. Zacząłem w pierwszym składzie i mam nadzieję, że wyglądało to lepiej niż w meczach, w których dawałem zmiany. Te spotkania były w moim wykonaniu raz lepsze, raz gorsze, ale ostatnio na pewno nie były rewelacyjne i muszę uderzyć się w pierś. Jest nas trzech do gry w ataku i myślę, że ta rywalizacja działa zdrowo. Łukasz Tumicz też dzisiaj zagrał dobrze i miał swoje sytuacje, "Araczek" dał z kolei dobrą zmianę.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu mogła się podobać. Może zabrakło nam gry, ale agresji nie można nam było odmówić. Po przerwie też mieliśmy sytuacje, choćby dwie Przemka Mizgały, które szkoda że nie wpadły. Zrobiło się 3:2 i duża nerwówka dla nas i kibiców. Nie chcę tego na gorąco oceniać. Na pewno usiądziemy w tygodniu i wyciągniemy wnioski.

- Każdy z nas bije się w pierś, bo mogliśmy drugą połowę zagrać lepiej. Zaczynając ode mnie, przez bramkarza, kończąc na zmiennikach. To było słabsze 45 minut w naszym wykonaniu, co nie oznacza, że jakieś tragiczne. Mieliśmy swoje sytuacje, szkoda że miał je też przeciwnik. Całe wrażenie psuje druga połowa, bo w pierwszej zagraliśmy naprawdę dobrze.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony