Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Piotr Giel: Druga połowa zepsuła dobre wrażenie (pt), 2014-10-30, 21:51

- Każdy z nas bije się w pierś, bo mogliśmy drugą połowę zagrać lepiej - powiedział po meczu Piotr Giel, który przed przerwą zdobył swoją pierwszą bramkę na Stadionie Ludowym.
Piotr Giel: Druga połowa zepsuła dobre wrażenie

Piotr Giel:
- Zgadzam się, że to jak do tej pory był mój najlepszy mecz w barwach Zagłębia. Zacząłem w pierwszym składzie i mam nadzieję, że wyglądało to lepiej niż w meczach, w których dawałem zmiany. Te spotkania były w moim wykonaniu raz lepsze, raz gorsze, ale ostatnio na pewno nie były rewelacyjne i muszę uderzyć się w pierś. Jest nas trzech do gry w ataku i myślę, że ta rywalizacja działa zdrowo. Łukasz Tumicz też dzisiaj zagrał dobrze i miał swoje sytuacje, "Araczek" dał z kolei dobrą zmianę.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu mogła się podobać. Może zabrakło nam gry, ale agresji nie można nam było odmówić. Po przerwie też mieliśmy sytuacje, choćby dwie Przemka Mizgały, które szkoda że nie wpadły. Zrobiło się 3:2 i duża nerwówka dla nas i kibiców. Nie chcę tego na gorąco oceniać. Na pewno usiądziemy w tygodniu i wyciągniemy wnioski.

- Każdy z nas bije się w pierś, bo mogliśmy drugą połowę zagrać lepiej. Zaczynając ode mnie, przez bramkarza, kończąc na zmiennikach. To było słabsze 45 minut w naszym wykonaniu, co nie oznacza, że jakieś tragiczne. Mieliśmy swoje sytuacje, szkoda że miał je też przeciwnik. Całe wrażenie psuje druga połowa, bo w pierwszej zagraliśmy naprawdę dobrze.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony