Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Hubert Tylec: Graliśmy wysokim pressingiem (pt), 2014-10-30, 21:45

- Graliśmy agresywnie, wysoko, szybko odbieraliśmy piłkę - dzięki temu, zdaniem Huberta Tylca, Zagłębie w pierwszej połowie zdeklasowało drużynę Znicza Pruszków.
Hubert Tylec: Graliśmy wysokim pressingiem

Hubert Tylec:
- Bardzo się cieszę z bramki i asysty. W seniorskiej piłce strzeliłem pierwszą taką bramkę z dystansu. Zejście do środka i uderzenie po dłuższym rogu ćwiczymy na treningach. Piłkę uderzyłem dość soczyście, ale wydaje mi się, że bramkarz zachował się nie najlepiej przy tym strzale, bo piłka nie wpadła ani w okienko, ani jakoś mocno w boczną siatkę, ale bramka to bramka i bardzo się z niej cieszę.

- Myślę, że to pokazuje, jak wyrównaną jesteśmy drużyną. Gra jeden i daje z siebie wszystko, wchodzi drugi i też stara się udowodnić, że zasługuje na miejsce w jedenastce. Z góry było założone, że dzisiaj gramy wysokim pressingiem. Myślę, że udało nam się to w pierwszej połowie, czego dowodem są trzy bramki. Ten karny to tak naprawdę była jedyna sytuacja Znicza przed przerwą. Było to spowodowane tym, że graliśmy agresywnie, wysoko, mieliśmy szybko odbierać piłkę. Szkoda, że nie poprawiliśmy czwartą bramką, bo to by już definitywnie ustawiło mecz.

- Po przerwie nic się nie stało. Pierwsza bramka dla Znicza, to według mnie straszny przypadek. Zawodnik chciał wrzucać, a uderzył tak, że piłka wpadła. My mieliśmy dużo sytuacji, żeby poprawić wynik, ale się nie udało. Znicz strzelił drugą bramkę i niestety końcówka była nerwowa. W doliczonym czasie znowu niewykorzystane stuprocentowe sytuacje z naszej strony, ale wygraliśmy i to jest najważniejsze.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 09:10
    Ty strzelasz z dystansu i jest bramka a z pięciu metrów bramkarz broni i jaki wniosek strzelać z dystansu. Tak trzymaj życzę dalszych bramek w Twoim wykonaniu. Pozdrawiam.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony