Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mirosław Smyła: Przed meczem powiedzieli mi, że jestem szarlatanem (pt), 2014-10-30, 21:42

- Ci chłopcy pokazali w pierwszej połowie ogromną determinację, serce i wolę walki – w ten sposób Mirosław Smyła na pomeczowej konferencji pochwalił zawodników, którzy do tej pory grali mniej, ale w meczu ze Zniczem zapewnili Zagłębiu 3 punkty.
Mirosław Smyła: Przed meczem powiedzieli mi, że jestem szarlatanem

Mirosław Smyła:
- Przed meczem kilka osób powiedziało, że jestem szarlatanem, bo robię siedem zmian w składzie po meczu w Kluczborku, o którym można powiedzieć, że był troszeczkę nudny w naszym wykonaniu. Trzeba było coś zrobić. Obserwując chłopaków na treningach, można było jednoznacznie stwierdzić, że chcą grać. Stąd decyzja o daniu szansy tak zwanym rezerwowym. Ci chłopcy pokazali w pierwszej połowie ogromną determinację, serce i wolę walki. Z góry można było założyć, że nie są w stanie tak wytrzymać całego meczu, stąd późniejsze zmiany.

- Trzeba przyznać, że przeciwnik, mimo gry w dziesięciu, stworzył trudne warunki. Trzeba było ciężko pracować, żeby wygrać. Często bywa, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tym meczu. Wydawało się, że przy prowadzeniu 3:0 jest już po meczu, ale piłka jest przewrotna. Bałem się, że zemszczą się na nas niewykorzystane sytuacje z końcówki. Najważniejsze, że dowieźliśmy zwycięstwo.

- Drużyna ma przed sobą kilka dni odpoczynku, później przygotowania do meczu z Kotwicą, która dzisiaj zremisowała z Kluczborkiem. My cały czas budujemy i nie zejdziemy z tej drogi. Dzisiaj wielu chłopaków udowodniło, że chcą w tej drużynie być, rywalizować i walczyć o miejsce. Cieszę się, że mam taki fajny, mocny zespół i wierzę, że z każdym dniem, tygodniem, miesiącem będziemy grać coraz lepiej.

Dariusz Banasik (trener Znicza):
- Przegraliśmy mecz troszeczkę na własne życzenie. Mógłby się dla nas inaczej ułożyć, gdybyśmy w początkowej fazie strzelili bramkę z karnego. Chwilę później mieliśmy poprzeczkę i to były kluczowe sytuacje. Ciężko mi powiedzieć, co się stało później, bo w 20 minut straciliśmy trzy bramki, na chyba pięć sytuacji, które miał przeciwnik. Gratuluję Zagłębiu skuteczności, której nam dzisiaj zabrakło.

- Druga połowa, w której graliśmy w dziesięciu pokazała, że mamy zespół potrafiący walczyć w trudnych sytuacjach. Strzeliliśmy dwie bramki grając na wyjeździe w osłabieniu. Na ławce było nerwowo, bo mieliśmy mecze, w których po takich faulach, jak przy karnym, sędzia dawał czerwone kartki bramkarzowi. Uważam, że były podstawy, żeby to zrobić. Poza tym moim zdaniem dwie żółte kartki dla mojego zawodnika nie były zasłużone. Oczywiście były faule, natomiast sędzia mógł go oszczędzić.

 

 


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków (galeria 2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (12)
  • Jaksa Jaksa napisał(a) 02.11.2014 r, o godz. 20:05

    Hmm Rozwój pozbył sie Smyły i jest liderem
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 15:12
    O budowaniu bardzo dużo mówił Smuda, jaki był efekt tego budowania wszyscy pamiętamy.
    Po kolejnej wypowiedzi Smudy o budowie, głos zajął Jan Tomaszewski.
    Tomaszewski stwierdził, że buduje, to się wrzód na du.ie, a nie zespół piłkarski.


  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 13:05
    Panowie trener nie gra tylko zawodnicy . Widocznie to co było zaplanowane nie zostało zrobione i stąd te nerwy trenera i pretensje do zawodników. Troszkę szacunku do trenera.

  • sugarfree sugarfree napisał(a) 01.11.2014 r, o godz. 11:22
    Smyła jak Ty kłamiesz. Skład spowodowany był kontuzjami zawodników a nie Twoja koncepcją gry... o rany przepraszam , ale używam niezrozumiałych słów -dla Pana Trenera koncepcja gry brzmi obco

    Sugarfree
  • andrzej11 andrzej11 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 10:03


    ta frekwencja powinna zastanowic nie zganiac na srodek tygodnia
  • arszik arszik napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 09:11

    Smyła jestes bez pomysłu i wiesz o tym.Zaglądaszz tu co ?
  • pol13 pol13 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 07:53

    Miało być bidonem!!!!!
    No i ten taniec w kółeczku na koniec, mam nadzieje ze to tylko radość z 3 pkt fartem zdobytych!!!!!!!
  • pol13 pol13 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 07:41
    I jeszcze jedno.
    Po końcowym gwizdku rzucasz bufonem w akcie niby niezadowolenia po czym za chwile na konferencji promieniejesz!!!!!!!!
    O co to chodzi???!!!!!!

  • pol13 pol13 napisał(a) 31.10.2014 r, o godz. 07:37
    Dokładnie tak, wieczny asekurant zeby nie gadali bo buduje!!!!!!!
    Dlatego brak stylu i zwycięstw!!!!!!
    Co ty budujesz???!!!!
    Twój brak pomysłu pozwolił przeciwnikowi na 2 bramki w osłabieniu!!!!!!!!
    Zamiast dobic to gracie maniane!!!!!
    Zamiast opowiadać kolejne bzdety o jakimś szarlatanie to powinieneś jak facet wziąć na klatę i powiedzieć ze fartem nie zremisowaliscie!!!!!!!!
    A prezes nadal spokojnie spi??!!!! Obyście sie nie obudzili znowu z ręka w nocniku bo punkciku zabraknie bo wtedy nie chce was to obu widzieć!!!!!!!!!
    Kibiców w dobrych porywach 400 i coraz mniej!!!!! Bo przecież barany z hasłem na dobre i na złe juz sie poobrazali i nie chodzą.....
    Przyjdą jak bedzie liga mistrzów lub przyjechałaby polunia zeby powyzywać!!!!
    Miernota w tym klubie ze wszystkim na całego!!!!!!!!

  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 30.10.2014 r, o godz. 22:29
    Cały czas budujemy. A co ty qrwa tak cały czas budujesz? Po pierwszej połowie masz praktycznie przeciwnika na łopatkach, to zamiast go w drugiej dobić zaczynasz mieszać w składzie i taktyce, prawie doprowadzając do remisu. Jesteś dziad nie trener!

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 30.10.2014 r, o godz. 22:24
    Panie trenerze pierwsza połowa super, choć bramkarz załatwił rzut karny ale wybrnął obronną ręką.Teraz do niego parę słów polec to młody człowieku schowaj do kiszeni anie pokazuj kibicom bo to żle z twoim wychowaniem i szacunkiem do kibiców. myślę że przed następnym meczem przeprosisz tych kibiców. Panie trenerze teraz dalej piszę do Pana. Dziewięć minut pierwszej połowy i całą drugą graliśmy w przewadze jednego zawodnika i tracimy dwie bramki i znowu zajebał bramkarz pierwszą bramkę a drugą obrona.Druga połowa to pomsta do nieba . Panowie troszkę szacunku dla tych wiernych kibiców co byli dzisiaj na meczu .Zastanówcie się troszkę na tymi kibicami. Młodzież ma was w d...e amy wierni jeszcze zaglądamy ale może się to zemścić i nas zabraknie. Zastanówcie się.

  • kosa kosa napisał(a) 30.10.2014 r, o godz. 21:57

    Cieszę się, że mam taki fajny, mocny zespół i wierzę, że z każdym dniem, tygodniem, miesiącem będziemy grać coraz lepiej. A ja się pytam który zespół bo co mecz to grasz innym składem ,zespół jest wtedy gdy się ma żelazną jedenastkę a zawodników się wymienia tylko wtedy kiedy wymaga tego sytuacja ,natomiast nawet jak wygrywasz 3-0 to potrafisz jednym posunięciem wszystko popsuć