Wojciech Fabisiak: Wiedziałem, w który róg będzie strzelał - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wojciech Fabisiak: Wiedziałem, w który róg będzie strzelał (pt), 2014-10-18, 10:36

- Zaufałem radom trenerów i poszedłem w ciemno - powiedział po meczu Wojciech Fabisiak, którego świetna interwencja przy rzucie karnym dla rywali zapobiegła stracie drugiej bramki.
Wojciech Fabisiak: Wiedziałem, w który róg będzie strzelał

Wojciech Fabisiak:
- Na pewno jest niedosyt. Napieraliśmy, ale rywal skutecznie się bronił. Szkoda, że mecz nie trwał dłużej, aczkolwiek trzeba docenić ten jeden punkt, bo popełniliśmy kilka błędów, przez które mogliśmy przegrać. Zdarzały się fragmenty, w których przeciwnik dosyć mocno nas atakował. Wbrew temu, że przeciwnik jest na przedostatnim miejscu w tabeli, ten mecz nie był łatwy, ale wydaje mi się, że przez większość spotkania radziliśmy sobie z rozbijaniem ich akcji. Jest jeszcze dużo spotkań i musimy do nich podchodzić spokojnie.

- Jeżeli chodzi o obroniony karny, to muszę podziękować trenerom, bo powiedzieli mi, w który róg będzie strzelał. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Mieliśmy rozpracowane karne w wykonaniu rywali, chociaż wiadomo, że różnie to bywa i zawodnik mógł zmienić róg. Zaufałem radom trenerów i poszedłem w ciemno. Staram się grać tak dobrze, jak tylko potrafię. Wiem też, że popełniam błędy, ale nad nimi pracuję.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony