Strzelcy bramek po meczu z Siarką - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Strzelcy bramek po meczu z Siarką kd, 2014-09-19, 21:24

Zapraszamy do lektury wypowiedzi strzelców bramek w dzisiejszym meczu przeciwko Siarce: Jakuba Araka, Przemysława Mizgały i Huberta Tylca.
Strzelcy bramek po meczu z Siarką

Jakub Arak:
- Bardzo duża radość, bo byliśmy na kolanach po tych piętnastu minutach, ale pokazaliśmy, że jesteśmy silnym zespołem i nawet dwubramkowa różnica nie jest w stanie nas załamać. Walczyliśmy do końca i to zwycięstwo cieszy podwójnie.

Przemysław Mizgała:
- Mam nadzieję, że teraz będę częściej dostawał szansę. Najważniejsze są trzy punkty, i myślę że całą drużyną sumiennie zapracowaliśmy na to dzisiaj. W tamtym sezonie słynęliśmy z takich właśnie dreszczowców jak dzisiaj, w tym było nieco inaczej, ale najważniejsze, że zdołaliśmy odrobić straty, a nie było łatwo.

Hubert Tylec:
- W tym sezonie to dopiero pierwsza moja bramka, a w Zagłębiu to nie wiem. Na pewno nie jest ich jeszcze tak dużo, żeby się pogubić w liczeniu.

- Bardzo się cieszę, że udaje mi się udowodnić, że zasługuję chociaż na te końcówki, żeby wejść pomóc drużynie. Myśle, że jeżeli tak będzie dalej to dostanę troszkę więcej szansy. Ciężko wysiedzieć na ławce, nerwy też ponoszą, ale chłopaki wytrzymali, strzelili bramkę kontaktową. Mieliśmy sytuację żeby wyrównać na 2:2 do przerwy, nie udało się, ale udało się po przerwie i bardzo się z tego cieszymy


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony