Sebastian Dudek: Na koniec my się cieszyliśmy - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sebastian Dudek: Na koniec my się cieszyliśmy (kd), 2014-09-14, 21:38

Może dobrze się stało, że pierwsi straciliśmy bramkę bo na koniec my się cieszyliśmy, a nie oni. Ostatnio bywało odwrotnie. My pierwsi strzelaliśmy i nie wygrywaliśmy - ocenił Sebastian Dudek
Sebastian Dudek: Na koniec my się cieszyliśmy

Sebastian Dudek:
- Na pewno nikt łatwo skóry nie sprzeda. Nadwiślan grał u siebie i wiadomo, że każdy zespół, który gra mądrze z tyłu gdzieś tam wyprowadzi jakąś kontrę i w taki sposób bramkę straciliśmy. Może to dobrze się stało, bo na koniec my się cieszyliśmy, a nie oni. Ostatnio bywało odwrotnie - my pierwsi strzelaliśmy i nie wygrywaliśmy. Cieszy to, że graliśmy konsekwentnie i stwarzaliśmy sytuacje. Mogliśmy wygrać wyżej i graliśmy mądrze z tyłu. Wiadomo, że chcemy piąć się w górę tabeli, zdobywać punkty i żeby ta gra nas cieszyła, bo wtedy tworzy się klimat wokół piłki. My też się wtedy czujemy pewniej.

- Na pewno bramkarz gospodarzy musi się dużo uczyć i nabierać doświadczenia. Dziś popełnił błąd. W takich momentach ciężo strzelić nad murem. Najczęściej strzela się tam, gdzie bramkarz stoi, bo tylko ten róg jest odsłonięty. Najważniejsze, że padła bramka i to nas cieszy. Mieliśmy kilka innych prostszych sytuacji, a nie mogliśmy strzelić bramki. Cieszymy się z tego, że wyrównaliśmy i kontrolowaliśmy to spotkanie. Mamy potencjał i chcemy to udowadniać, ale nie będzie łatwo, bo inne zespoły też potrafią grać w piłkę.

- Staramy się dużo pracować nad stałymi fragmentami gry. Ostatnio w drugiej połowie troszeczkę te stałe fragmenty mi nie leżały. Dziś było przeciwnie, piłka mnie słuchała i fajnie, że z tego padła bramka, bo to jest ważny element gry.

- Trafienie na 3:1 było najważniejsze, bo dawało nam spokój. Rywale się poddali, a my już wiedzieliśmy, że tego meczu nie przegramy. Będą takie mecze, że rywale - brzydko mówiąć - będą walili piłkę do przodu, będzie zamieszanie i piłka wpadnie do siatki, tak jak to było w meczu z Rakowem, co nas bardzo boli. Dziś się cieszymy, a jutro jest nowy dzień i przygotowujemy się do następnego spotkania.


Galeria Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-15Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony