Mateusz Wrzesień: Mieliśmy moc - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mateusz Wrzesień: Mieliśmy moc (pt), 2014-09-14, 21:18

- Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej - powiedział po spotkaniu z Nadwiślanem skrzydłowy Zagłębia Mateusz Wrzesień.
Mateusz Wrzesień: Mieliśmy moc

Mateusz Wrzesień:
- Zaczęliśmy nie najlepiej, ale chwała, że potrafiliśmy się podnieść i pokazaliśmy charakter, wywożąc stąd trzy punkty. Do tej pory rywale wydzierali nam w końcówkach zwycięstwa i byliśmy tym naprawdę podrażnieni. Dzisiaj przez 90 minut kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Błędy się zdarzają i bramki będą wpadały, ale dzisiaj mieliśmy w przodzie ogromną moc i mogło się skończyć wyższym zwycięstwem.

- Sebastian Dudek jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. O jego klasie najlepiej świadczy to, że cały ubiegły sezon rozegrał w ekstraklasie. Cieszymy się, że taki zawodnik jest u nas w klubie, ale nie zapominajmy też o innych zawodnikach.

- Nie zgodziłbym się z tym, że w ostatnich meczach mniej widać skrzydłowych: mnie i Dawida Ryndaka. Myślę, że skrzydła są naszą mocną stroną. Podłączają się też boczni obrońcy: Radek Kursa i Marcin Sierczyński. Robimy im miejsce, może stąd mniej nas widać, a dodatkowo mamy więcej zadań defensywnych. Mam nadzieję, że będzie to wyglądało coraz lepiej i w meczu z Siarką potwierdzimy, że jesteśmy na dobrej drodze.


Galeria Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony