Sławomir Jarczyk: Bez hurraoptymizmu - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sławomir Jarczyk: Bez hurraoptymizmu (pt), 2014-09-14, 21:16

- Jeżeli umiejętności będą poparte ambicją i zaangażowaniem, to będziemy wygrywali - powiedział po meczu z Nadwiślanem kapitan Zagłębia, Sławomir Jarczyk.
Sławomir Jarczyk: Bez hurraoptymizmu

Sławomir Jarczyk:
- To był mecz, który trzeba było wygrać. Znaliśmy wczorajsze wyniki i wiedzieliśmy w jakiej jesteśmy sytuacji. Tabela powoli zaczyna się dzielić i chcąc być wysoko, musieliśmy zacząć wygrywać. Nadwiślan u siebie wygrywa większość spotkań, więc wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Udało się, choć na początku mecz nie układał się po naszej myśli. Boisko było było ciężkie, grząskie, była wysoka trawa, także tym bardziej należy się drużynie szacunek za to, że udało nam się podnieść.

- Bez hurraoptymizmu, bo wiemy ile jeszcze przed nami pracy. Do tej pory to my broniliśmy wyniku, teraz musieliśmy gonić. Druga strona była na fali wznoszącej i trzeba było ich ataki odpierać. Byliśmy spokojni, bo prowadziliśmy grę, mieliśmy dużo sytuacji oskrzydlających. Po straconej bramce konsekwentnie graliśmy to, co mieliśmy nakreślone na odprawie przedmeczowej i udało się. Trzeba wierzyć w swoje umiejętności, a jeśli jest to poparte ambicją i zaangażowaniem, to będziemy wygrywali i pięli się w górę tabeli.

- Uważam, że mamy wysokie umiejętności na tę ligę, a w dodatku powoli stajemy się zespołem. Musimy być jednością, bo w tym jest siła. Bardzo skuteczną bronią są stałe fragmenty. Mamy opracowane wiele schematów rozegrania i z tego korzystamy. Trzeba się cieszyć, że mamy takiego wykonawcę, jak Sebastian Dudek. Jeżeli stały fragment jest dobrze wykonany, to nie ma siły, żeby nie wpadła bramka. Cieszymy się z wygranego meczu, ale podchodzimy do tego spokojnie, bo wiemy w jakim jesteśmy miejscu.


Galeria Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony