Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mirosław Smyła: Zmieniliśmy i czyściliśmy JP, 2014-09-14, 21:11

- Usiedliśmy w szatni i powiedzieliśmy, że zmieniamy bardzo dużo. Zmieniliśmy akcenty treningowe, zmieniliśmy podejście do pewnych rzeczy. W szatni dużo rzeczy wyczyściliśmy - powiedział Mirosław Smyła
Mirosław Smyła: Zmieniliśmy i czyściliśmy

Mirosław Smyła:
- Mógłbym rozpocząć i zakończyć słowami "Bardzo się cieszę". A dlaczego? Zaraz spróbuję to rozwinąć. Aby to miało jakikolwiek sens, to muszę rozpocząć od pierwszego dnia mikrocyklu. Usiedliśmy w szatni i powiedzieliśmy, że zmieniamy bardzo dużo. Zmieniliśmy akcenty treningowe, zmieniliśmy podejście do pewnych rzeczy. W szatni dużo rzeczy wyczyściliśmy. Motywacja przed tym meczem była ogromna, aby udowodnić, że nie jesteśmy przypadkową drużyną i tak wyglądał cały tydzień.

- Dzisiaj mimo utraty bramki, bardzo wierzyłem w to, że jesteśmy w stanie odwrócić losy meczu i go wygrać. Od początku było widać, że jeden i drugi zespół chce wygrać. Było kilka sytuacji, słupki, bramkarze musieli się wykazać swoimi umiejętnościami. Jeśli chodzi o widowisko, to mecz mógł się podobać kibicom, zwłaszcza gdy padają cztery bramki.

- Do końca pierwszej połowy nasza przewaga rosła. Stworzyliśmy kilka sytuacji, w drugiej połowie poszliśmy za ciosem i udało się strzelić dwie bramki. Nie wolno zapomnieć o przeciwniku, który postawił bardzo trudne warunki. Mimo naszej dyspozycji i ogromnych chęci, to był bardzo trudny mecz. Rywal sprawiał nam problem z utrzymaniem wyniku do końca.

- Trener Adam Nocoń musiał grać podwójne baraże i mnóstwo meczów, aby wywalczyć awans i w bardzo krótki czasie przygotować zespół do bojów o wiele trudniejszej lidze niż poprzednia. Wierzę, że ten zespół jeszcze powalczy i będzie zdobywał punkty.

- Dwa tygodnie temu mówiono o Sebastianie Dudku, że łazi po boisku. Dziś mówimy, że to on decyduje o grze zespołu. Po to został sprowadzony, aby tak było. On potrzebuje czasu, aby się zaaklimatyzować i dojść do siebie motorycznie. On się wdrażał w grę poprzez mecze mistrzowskie. Jego forma sportowa na pewno ma ogromny wpływ na to, co dzieje się na boisku. Nie zapominam o tym chłopaku, ale publicznie nie będę nikogo chwalił indywidualnie, bo cała kadra ciężko pracowała. Dziś byli z nami zawodnicy numer 19, 20, 21, 22 i 23. Wszyscy się cieszyli, bo każdy ma wpływ na to, co się dzieje na boisku.

Adam Nocoń:
- Na pewno gratuluję Mirkowi, bo dla niego i dla drużyny z Sosnowca były to ważne punkty. W pierwszej połowie graliśmy naprawdę nieźle, ale skrzydła podcięła nam kuriozalna bramka. W II lidze nie powinno się tracić takich bramek. Druga połowa słabsza w naszym wykonaniu, znowu strata bramki po stałym fragmencie gry. Na pewno nie zagraliśmy źle, ale to było za mało na zespół z Sosnowca.


Galeria Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony