Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sławomir Jarczyk: Zabrakło koncentracji (pt), 2014-08-30, 23:35

- Cofnęliśmy się, bo Raków coraz bardziej napierał. Do pewnego momentu te ataki odpieraliśmy, a w końcówce zabrakło koncentracji - powiedział kapitan Zagłębia Sławomir Jarczyk
Sławomir Jarczyk: Zabrakło koncentracji

Sławomir Jarczyk:
- Wydawało się, że dowieziemy te trzy punkty do końca. Była sytuacja Radka Kursy, aby podwyższyć na 2:0. Zabrakło mu trochę szczęścia. Niestety, nie wpadło. Gdzieś tam ta bramka taka po rykoszecie. Szkoda, bo wydawało się, że już jest blisko.

- Nie mnie to oceniać, czy należy zmienić taktykę. Można dywagować, czy warto coś zmieniać. Ostatnio udało się zapunktować i w dwóch meczach zdobyliśmy sześć punktów. To nas też najbardziej interesowało w Częstochowie. Niestety, rywal trafił na 1:1. Cofnęliśmy się, bo Raków coraz bardziej napierał. Do pewnego momentu te ataki odpieraliśmy, a w końcówce zabrakło koncentracji. Gdybyśmy dowieźli zwycięstwo, to bylibyśmy zadowoleni i nie patrzylibyśmy na styl. Nie jesteśmy pierwszą drużyną, która się cofa po strzeleniu bramki. Raków jest zespołem, który dobrze gra i punktuje. To nie jest ten sam zespół, który prawie spadł. Szanujmy ten punkt, choć na pewno nie jest z nam tym dobrze.

- Reakcja kibiców na pewno nie była przyjemna. Możliwe, że jakbyśmy dowieźli zwycięstwo, to reakcja byłaby zupełnie inna. Ile nam zabrakło? Może 2-3 minuty, aby nastroje były całkowicie odmienne. Trzeba to przyjąć na klatę. Oni mają takie prawo, jeżdzą za nami, płacą za bilety, a my jesteśmy od tego, żeby robić swoją pracę na boisku.


Galeria Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • melon1906 melon1906 napisał(a) 31.08.2014 r, o godz. 12:11
    Byłem na meczu z kumplem.Przed meczem remis wziął bym w ciemno,a wychodziliśmy źli i z wielkim niedosytem.Pierwsza połowa według mnie bardzo dobra w wykonaniu Zagłębia.Raków oprócz \"interwencji\"Sierczynskiego nie miał ani jednej okazji.Zresztą największe zagrożenie w 2 połowie było po jego stronie.

  • Jawa48 Jawa48 napisał(a) 31.08.2014 r, o godz. 06:27
    No cóż, tak się przytrafiło. Jak się traci w ostatniej minucie bramkę i przegrywa, to jest żal. Ale jak się wygrywa i traci w ostatniej minucie bramkę na 1:1 to jest złość. Chociaż od kiedy Jarczyk wrócił na boisku, jestem bardziej spokojny o poczynania naszej obrony.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony