Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Zagłębie - Okocimski 0:2 (pk), 2014-08-16, 20:18 źródło: własne

Prezentujemy obie bramki, które padły w meczu 3. kolejki II ligi Zagłębie Sosnowiec - Okocimski Brzesko 0:2.
ZSTV: Zagłębie - Okocimski 0:2


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (15)
  • arszik arszik napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 21:58


    no pewnie miro i kosa bylismy lepszym zespołem i przgralismy nie uczciwie.Byłem na tym meczu i gra jaką prezentowali podopieczni Smudy wuefisty była o wiele gorsza.Czy ktoś się zgadza z kosą i miro ,że niesprawiedliwie i nieuczciwie przegralismy? A omoże byliśmy na innych meczach? Gra w wykonaniu naszego Zagłebia była nie do PRZYJĘCIA miro.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 20:02
    \"arszik\"
    Trzeba było wybrać się na Ludowy, to może byś coś więcej dostrzegł, niż tylko zamieszczone tu akcje po których padły gole.
    A jeśli byłeś, to mogłeś tyle nie chlać przed meczem, wtedy również miałbyś okazję dostrzec coś więcej niż tylko bufet z piwem.

    Może \"kosa\" nieco przejaskrawił problem, ale rzeczywiście było kilka takich sytuacji po których sędzia powinien odgwizdać faul na Naszym zawodniku, i odwrotnie, gwizdał faul, gdy Nasz zawodnik ledwie dotknął zawodnika Okocimskiego.

  • arszik arszik napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 18:55


    kosa dlaczego tak tłumaczysz,że gdyby nie sędzia wypatrzył wynik?/ Ja nic takiego widziałem jak i inni uczestnicy tego forum.Więc wszyscy mylimy się co do meczu tylko Ty nie?
  • Spectator Spectator napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 17:34
    do Kosa??? co wypadła spod nosa:)
    Żebyś wiedział że wziąłem i zostalibyśmy tam na zawsze a ty tępaku zostań na zawsze na Ludowym i opłacaj tych darmozjadów i nieudaczników.
    Od mojej rodziny wara gnoju śmierdzący!!!

  • kosa kosa napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 17:25
    Zagłębie Sosnowiec 5-1 Unia Dąbrowa Górnicza
    Bramki dla Zagłębia: Piotr Giel, Tomasz Szatan, Igor Wilk, Łukasz Tumicz, Mateusz Arseniuk

  • kosa kosa napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 16:16
    Spectator weż jeszcze rodzinkę i zostań tam na zawsze !!!!!!!!

  • Spectator Spectator napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 13:17
    Byłem wczoraj w Warszawie na meczu Realu z Fiorentiną. Zanim zaczął się mecz dostałem info od zaufanych ziomków, że po 10 minutach Zagłębie dostaje 0:2 a meczu nie da się oglądać. Tak, że nie żałuję bo jedno zagranie podczas rozgrzewki CR7 było takie jakiego nie zobaczę na Ludowym przez 10 lat. W ubiegłym tygodniu miałem kupić karnet na krytą ale chłopina powiedział, że karnety tylko w POK-u a w tym tygodniu POK zamknięty. Chyba jakiś dar od losu bo zaoszczędziłem 120 zeta a pieniądze dołożyłem do biletu na Real. Chociaż Real przegrał to warto było stracić tą kasę a na Zagłębie dokładam co dwa tygodnie od kilkudziesięciu lat i co za to dostałem? Ch.j wam w dupę pajacyki i najemnicy!!! Szukajcie naiwnych gdzie indziej a Panu Prezydencie odpowiedzialny za ten cały burdel bardzo dziękuję - ZROBIONE !!!

  • Arab Arab napisał(a) 17.08.2014 r, o godz. 05:16


    Mecz bez komentarza. Ale co wy widziciec w tych strojach? Przypominają jak ktoś słusznie tutaj zauważył strój klauna... To juz te z meczu ze Stalą były trzy razy ładniejsze i taką koszulkę otyginalną chętnie kupię... Za szachownicę nie dam więcej jak 30 zl
  • piter7716 piter7716 napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 22:34
    Mecz paskudny, stroje jeszcze gorsze. Kojarzą się z klaunami z cyrku. Chociaż po tym co nasi piłkarze pokazują na boisku, skojarzenia są jak najbardziej adekwatne. Stroje są uzupełnieniem ich gry.

  • północny_emigrant północny_emigrant napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 22:00
    Te koszulki to jedyny pozytyw tego meczu. Tego meczu po prostu nie dało sie oglądać. Bramki ustawiły mecz ale co z tego? Było jeszcze 80 minut na zmianę wyniku a w pierwszej połowie to w ogóle był problem żeby wejść w pole karne gości. Dokładnie rok temu dostaliśmy 0:4 z Wisłą i pomimo tego lania uważam, że wtedy piłkarze zagrali o niebo lepiej niż dzisiaj i pomimo fatalnego wyniku zostawili lepsze wrażenie niż dzisiaj. Głównie dlatego, że wtedy widać było, że im się chce. Ja dzisiaj tego nie widziałem. Okocim też nie grał niczego nadzwyczajnego z tym, że mają znacznie lepszą defensywę. Nasi momentami sie zachowywali jakby grali pierwszy raz. To samo bramkarz, który niepotrzebnie prowokuje sytuacje wychodząc na środek boiska.

  • barteek79 barteek79 napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 21:38


    przegrana bez walki, tego się nie dało oglądać, ale koszulki ładne...
  • kosa kosa napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 21:12
    sędzia wypatrzył wynik meczu ,każdą grożną akcję dla Zagłębia natychmiast przerywał gwizdkiem,mieliśmy też pecha w niektórych akcjach ,poprzeczka z rzutu wolnego.główka Giela z trzech metrów ,myślę że remis byłby bardziej sprawiedliwy

  • Przemek1410 Przemek1410 napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 21:01
    Komentarz do meczu,słyszałem na \"własne uszy\":
    Dwóch kolegów,jeden mówi do drugiego:
    -Przepraszam,że Cię wyciągnołem..
    -Daj spokój trudno i tak nie było co robić
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 20:50


    Myślałem ze ostatni mecz był wypadkiem przy pracy, a okazuje się że wypadkiem przy pracy był mecz nr 1.
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 16.08.2014 r, o godz. 20:32

    Dzisiaj chłopczyki pokazali jak trzeba grać w piłkę.
    Piękny mecz w wydaniu okocimskiego.Oni wiedzą co chcą osiągnąć w tej lidze ,a wy chyba jesteście przemęczeni sezonem odpocznijcie w Stargardzie . Życzę wam abyście tam wygrali 0;4 i awansowali na 16 miejsce.Żenada