Komentarze po meczu w Legionowie - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Komentarze po meczu w Legionowie (kd), 2014-08-09, 19:21

Po przegranym meczu w Legionowie krótkich wypowiedzi naszemu serwisowi udzielili Łukasz Matusiak, Piotr Giel i Jakub Arak.
Komentarze po meczu w Legionowie

Łukasz Matusiak:
- Pierwsza połowa to były szachy. Jedna i druga strona grała cofnięta bez żadnej werwy i ataku. Praktycznie nie było żadnych sytuacji bramkowych. Po straconej bramce otworzyliśmy się i próbowaliśmy coś strzelić, ale to my powinniśmy od początku meczu dążyć do zdobycia bramki, strzelać bramkę jako pierwsi i kończyć mecze jako zwycięzcy.

Piotr Giel:
- Wydaje mi się, że chłopcy dali z siebie wszystko. Może z boku tak to wyglądało, że zabrakło zaangażowania. Nie mnie to oceniać. Ja wszedłem na boisko i chciałem zrobić to, co najlepiej potrafię, ale nie udało się zaliczyć ani bramki, ani asysty. Przeciwnik się cofnął i mądrze nas raz skontrował. Nie to, że się cofnęliśmy, ale chcieliśmy trochę zobaczyć, co gra Legionovia i odebrać piłkę na środku boiska, a następnie rozrzucić piłkę i wyjśc z kontrą, ale w pewnej chwili to my musieliśmy grać w ataku pozycyjnym.

Jakub Arak:
- Przede wszystkim graliśmy na wyjeździe i chcieliśmy zagrać bardzo odpowiedzialnie. Na początku ten plan wychodził. Liczyliśmy na to, że uda nam się strzelić bramkę. Cały czas pracowaliśmy na sytuację, ale niestety. Przegrywamy dzisiaj i to jest dla nas lekcja pokory. Z Miłoszem Kozakiem współpracuje nam się bardzo dobrze, graliśmy już ze sobą w Legii, ale ja jestem od tego, żeby wykonywać założenia taktyczne i nie ma różnicy to z kim gram.


Galeria Legionovia - Zagłębie Sosnowiec
Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec
Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec
Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec Legionovia - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • kosa kosa napisał(a) 13.08.2014 r, o godz. 21:19
    Sokół Kleczew-Miedz Legnica 1-4


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony