Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zdjęcia z meczu ze Stalą Mielec Marcin Dziubek, 2014-08-01, 23:07

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Zagłębia Sosnowiec ze Stalą Mielec. W galerii znajduje się 61 fotografii zarówno z boiska, jak i z trybun.
Zdjęcia z meczu ze Stalą Mielec

(Na zdjęciu: Przed meczem piłkarze i kibice uczcili minutą ciszy 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego)


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
zobacz pełną galerię zdjęć
 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
 • kosa kosa napisał(a) 27.11.2014 r, o godz. 21:44


  Alfabet Kazimierza Górskiego

  Jest jednym z nielicznych ludzi w Polsce, którzy w ogóle nie mają wrogów. Szanowany, lubiany i kochany - przez wszystkich niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i statusu społecznego. Krążą o nim legendy i rozliczne anegdotki. imponuje żywotnością oraz oryginalnym poczuciem humoru. Lubi przebywać wśród ludzi, którym ze swadą chętnie opowiada najprzeróżniejsze facecje. Potrafi się znaleźć w każdej sytuacji, a z całą pewnością można powiedzieć, że jego riposty i puenty przeszły do historii - Kazimierz Górski, bo o nim mowa, umie - w jedyny w swoim rodzaju sposób - opowiadać o innych. Nic dziwnego, że natychmiast się zgodził na przedstawienie własnego alfabetu. Jak łatwo się przekonać, bez cienia złośliwości charakteryzuje, ocenia i przedstawia ludzi, których spotkał na swojej życiowej drodze. Od A do Z Spokojny, zrównoważony, lubi grać w szachy Bardzo sympatyczny pan, mający słabość do rodaków, ale trudno się dziwić, bo kiedyś miał dziewczynę Na pewno jeden z najlepszych Nieposkromiony jako człowiek, miał swoje ja, zawsze. Może dlatego w pewnych środowiskach raczej nielubiany.
  w pewnym okresie jako prezydent, zdziałał wiele dobrego Trzeba powiedzieć, że jest znany w całym świecie. A historia pokazała, że należy go zaliczyć do pierwszej piątki najlepszych prezydentów To jest też postać, jak to się mówi, nietuzinkowa. ma swój wybitnie indywidualny styl, nie do podrobienia. Pojawiali się chcący go naśladować, ale im się to nie udawało. Cieszy się dużą sympatią i żeby łatwiej mu było przekazywać i nie tylko nogami, ale i głową. że od zawsze interesował się sportem. Ma szerokie horyzonty, interesował się mnóstwem dziedzin. Stał się znany i lubiany w wielu środowiskach i wcale się nie zdziwiłem, kiedy został członkiem A u młodych wzbudza ciekawość.
  W prasie wybuchają spory, kto pierwszy, kto drugi. Ale na pewno Kazio wygra dla historii Polski. Wydaje mi się, iż był trochę takim marzycielem. Kazio bokiem tam, bokiem tu, ale nie przeszkadzało.. Moim zdaniem, jest bardzo pozytywną jednostką mimo wielu zarzutów, jakie mu stawiano. W mojej pamięci pozostał jako wybitny organizator piłkarski, który potrafił nie tylko prowadzić klub, lecz z niczego zrobił wiele dobrych rzeczy dla całej piłki nożnej. Zupełnie niepotrzebnie za jego kadencji doszło do futbolowej wojny z kibicami do końca walczył, ma taki górniczy charakter, że się nie załamywał, nie poddawał.
  Był bardzo blisko wielkiej szansy. Ale być może zabrakło doświadczenia, popełniono kilka błędów... A szkoda, bo jest bardzo blisko osiągnięcia sukcesu. Jest dla mnie człowiekiem, który wie dużo o piłce nożnej.
  Przecież to wielka sztuka . Później kiedy zaczęto mówić, iż wygrywa dlatego, na bank wygrywa. Miałem trochę inne zdanie, bo mówiłem, wygrywa, to wygrywa dlatego, że coś potrafi.
  . Bardzo sympatyczny pan, ale na swój sposób nieco wyniosły. Na pierwszy rzut oka widać , że to człowiek reprezentujący coś szczególnego, wielkiego.. Lubi także się rozerwać, ale w pracy Można powiedzieć, nie najgorzej, a ostatnie wyniki świadczą, że jest postęp w jego pracy, i myślę, że Jest człowiekiem bardzo zrównoważonym, spokojnym. Ciekawa postać, Pełni bardzo poważne funkcje w związku. Jako prezydent organizacyjny trzyma wiele spraw w swoim ręku. Bardzo cichy, spokojny, zrównoważony człowiek. Znacznie więcej wie, niż mówi.- Dziwny człowiek, . bardzo ambitny, ofiarny i taka siekiera - twardy, ostry. Miał olbrzymią futbolową wiedzę. W pewnym momencie, bo miał taki charakter, zaczęło mu się wydawać, że tylko on się zna na piłce. I przegrywał wiele spraw. A mieliśmy przecież wielu dobrych. Pracowity i inteligentny. Skończył wyższą uczelnię,To także postać bardzo znana Może pewne rzeczy mu się nie udały, ale później zrobił wiele dobrego Możliwe, że za bardzo wierzył pewnym ludziom. Z jego strony była to może nie naiwność, ale zbytnia ufność.
  KWAŚNIEWSKI ALEKSANDER - Obecnego prezydenta zna jeszcze z czasów, kiedy był szefem sportu. Wtedy ostatecznie się przekonałem, że jest to człowiek, który kocha sport, ale najbardziej piłkę nożną. Jeden z najlepszych Bardzo spokojny gość, ale troszkę żartowniś, wprowadza nastrój i humor. Specyficznie się śmiał, co pozostało mu do dzisiaj. Zawsze mierzył wysoko, Mimo że padają różnego rodzaju zarzuty, trzeba go ocenić jako wybitną jednostkę Co świadczy o tym, że coś potrafi. W swoim czasie na pewno jeden z czołowych i najpopularniejszych działaczy. Może ostatnio troszeczkę odszedł od tego, ale chyba wiek robi swoje. Nazywano go mężem swojej żony,(śmiech). bardzo dobry, bardzo odważny, ostry, twardy i ofiarny - . A jednocześnie jako członek ekipy potrafił rozbawić, wprowadzić nastrój, a to bardzo ważne w zespole, wśród ludzi. Jest wybitnym fachowcem znanym na całym świecie. O jego sportowej pasji świadczy fakt, że zgodził się wejść do Rady Patronackiej czegoś tam . Jest człowiekiem mającym bardzo dużą wiedzę o piłce nożnej, może mówić o niej cały dzień i całą noc. Dlatego zyskał Taki malkontent, jak ktoś go nie zna, to może się denerwować , ale ci, którzy go znają, tylko czekali, co powie. A ja udawałem, że... nie słyszę. A przecież sport jest dla niego nieprzewidywalny. Najlepszy może przegrać z najsłabszym. To, co założył i powiedział, spełni mu się.
  Nagle zabłysnął i szybko gdzieś zniknął.
  Miał swój styl, nie do podrobienia, troszkę aktor udawał, że klęka.upadł ale powstanie WYGRA !!!!

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Jaki był najlepszy wyjazd Zagłębiaków w 2018 roku?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (?)
Callum Rzonca (?)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Adam Kokoszka (?)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-01-20, 14:30Arena Cup: NK Inter Zaprešić - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-23, 11:00Arena Cup: FK Žarkovo Belgrad - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-09, 15:30Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-16, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony