Mateusz Wrzesień: Pierwszą przeszkodę mamy za sobą - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mateusz Wrzesień: Pierwszą przeszkodę mamy za sobą (pt), 2014-08-01, 22:40

- Wierzymy w siebie, ale nie podniecamy się, bo to dopiero pierwszy mecz - powiedział po spotkaniu ze Stalą Mielec pomocnik Zagłębia Mateusz Wrzesień.
Mateusz Wrzesień: Pierwszą przeszkodę mamy za sobą

Mateusz Wrzesień:
- Nie jestem zaskoczony tak wysokim zwycięstwem. My wierzymy w siebie i swoje umiejętności, ale nie podniecamy się, bo to dopiero pierwszy mecz. Czeka nas dużo pracy, bo druga połowa na pewno do poprawy. Wiadomo, że przy wyniku 4:0 wkrada się takie małe rozluźnienie, ale nie powinniśmy dopuścić do straty bramki.

- Stal Mielec to na pewno nie jest przypadkowy zespół. Na pewno w przerwie usłyszeli mocne słowa w szatni i zmobilizowali się. Może się wydawać przy takim wyniku, że Stal jest słaba, ale szacunek dla nich za to, że się potrafili podnieść, a my na pewno wiele rzeczy musimy jeszcze poprawić.

- Jeżeli my będziemy prezentować odpowiedni poziom, to kibice na pewno będą z nami. Chciałbym im podziękować za doping. Mamy teraz więcej jakości i duże pole manewru w ofensywie. Myślę, że gra ofensywna będzie teraz naszą mocną stroną i będziemy z tego korzystać. Mamy swój cel do zrealizowania i pierwszą przeszkodę za sobą.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony