Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Bramki z meczu ze Stalą Mielec (pk), 2014-08-02, 21:36 źródło: własne

Prezentujemy bramki z meczu 1. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało na Stadionie Ludowym Stal Mielec 4:1.
ZSTV: Bramki z meczu ze Stalą Mielec
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • piterson123 piterson123 napisał(a) 04.08.2014 r, o godz. 22:12
    Kosa to twój móżdżek zatrzymał się na poziome zerówki ( nieobrażająca dzieci z zerówki)
    A na kolonie to chyba ciebie tatuś puszczał, jako ministranta i musiało ci być tam dobrze ze teraz masz taką podnietę z tego że cie tu na stronie w d…. wszyscy ładują!!!


  • kosa kosa napisał(a) 04.08.2014 r, o godz. 19:04
    piterson123 widzę że półkolonie się skończyły,niedługo czas do zerówki więc ćwicz puki tato nie odda laptopa do lombardu

  • piterson123 piterson123 napisał(a) 04.08.2014 r, o godz. 18:49
    To ze kosa I miro to buraki to juz wszyscy wiedza ale teraz to jeszcze konfidenci!!!
    PS. Co was juz na stadion nie wpuszczaja ze obserwujecie ochrone i obsl kas?

  • kosa kosa napisał(a) 03.08.2014 r, o godz. 14:42
    najlepsze to było jak jakiś małolat z kilkoma znajomymi w tym samym wieku podszedł do kasy numer 1 powiedział coś sprzedającej bilety ,nie wiem może to była jego siostra,panienka zamknęła okienko i poszła w okolice okienka nr 3 porozmawiała z ochroniarzami a ci otworzyli nieczynną bramkę i cała grupka znajomych weszła bez problemu na stadion

  • Marko Marko napisał(a) 03.08.2014 r, o godz. 14:11
    Adam niektórzy pracuja od rana do wieczora i nie maja jak kupic wczesniej biletu
    na necie dziala sprzedaz godzine na dzien
    Miro a co do laski w kasie to jest wielka pomylka jak kumpel jej zwrócil uwage to mu faena pokazala i zamkla okienko.
    takie rzeczy nie zdarzaja sie nawet w erze!

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 03.08.2014 r, o godz. 12:54
    Prawdę pisze. Może tylko trochę przesadził, że stał 1.5 godziny.
    Kibice przychodzili do POK na długo przed rozpoczęciem meczu. Ponieważ w POK padł system, odsyłani byli do kasy nr1. W kasie nie na każdą kartę kibica można było nabić bilet. I tu jest najlepsze. W takich sytuacjach panienka sprzedająca bilety - WSTRZYMYWAŁA SPRZEDAŻ(!) , ostentacyjnie zamykając okienko, udawała się po instrukcje ha ha ha
    Ponoć była niewzruszona, jak postać z filmu Barei :)
  • Adam1906 Adam1906 napisał(a) 03.08.2014 r, o godz. 10:43
    @Marko, rozwaliłeś mnie gościu. Istnieje coś takiego jak przedsprzedaż, a jak osobiście nie możesz kupić sobie biletu w przedsprzedaży, wystarczy podać swój PESEL koledze który to zrobi. Po drugie istnieje sprzedaż internetowa: http://bilety.zaglebie.eu/Supporter/SubPages/MainContent.aspx

    Ale w końcu lepiej przyjść pod stadion 5 minut przed meczem i płakać. Ps. Swoją drogą przyznaję jednak rację tym co stali w kolejkach: skandalem jest otwarcie 2 (DWÓCH) kas biletowych...
  • Marko Marko napisał(a) 03.08.2014 r, o godz. 09:16


    wszystko w porządku tylko od 18 do 19:30 stałem pod kasa a przede mną jakieś 20osób.
    pomyślcie nad wprowadzeniem z powrotem biletów lub kupowanie przez internet, bo jak dotąd jest to porażka