Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów (pt), 2014-07-20, 12:07

- Nie wyglądało to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować - powiedział po meczu pomocnik Zagłębia, Dawid Ryndak.
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów

Dawid Ryndak:
- Staraliśmy się prowadzić grę i stwarzać sobie sytuacje w bocznych strefach. Niestety nie działało to tak, jak powinno. Z przebiegu gry dramatyczne 90 minut. Drużyna Sokoła nie była w stanie nam mocno zagrozić, u nas były przynajmniej dwie sytuacje, które mogły zakończyć się bramką. W dogrywce, przy takiej pogodzie zespół liczy na błąd drużyny przeciwnej i to się stało. Przez złe ustawienie straciliśmy bramkę, ale chwała dla chłopaków, że w dziewięciu potrafili doprowadzić do remisu. Niestety, karne to loteria i odpadamy.

- Chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Nie udało się, ale przed nami mecz ligowy, w którym będziemy walczyć o zwycięstwo. Nie chcę usprawiedliwiać się, że jeszcze ciągle się zgrywamy. Moim zdaniem w lidze drużyny będą się chciały cofnąć i czekać na nasz błąd, ale jako drużyna aspirująca do wyższych celów nie powinniśmy się tego bać. Nawet w tym meczu były momenty, w których wychodziliśmy z dobrymi podaniami i tworzyliśmy sobie sytuacje. Cały czas będziemy próbowali grać swoją piłkę, a nie czekać na to, co zrobi przeciwnik, bo to my mamy nadawać ton i przeć do przodu.

- To był pierwszy mecz, który pokazał nam w jakim miejscu teraz jesteśmy. Nie wygląda to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować. W jakiś sposób może nas ten mecz zbudować, bo w dziewięciu zdobyliśmy bramkę i stwarzaliśmy sytuacje. Skoro w dziewięciu potrafimy, to w jedenastu możemy jeszcze więcej. Powinniśmy dogrywkę potraktować, jako wyznacznik do kolejnych meczów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Jawa48 Jawa48 napisał(a) 21.07.2014 r, o godz. 07:58
    Tu już nawet nie chce mi się przytaczać \"mądrych cytatów\"

    Jacek W.

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen - ?)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony