Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów (pt), 2014-07-20, 12:07

- Nie wyglądało to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować - powiedział po meczu pomocnik Zagłębia, Dawid Ryndak.
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów

Dawid Ryndak:
- Staraliśmy się prowadzić grę i stwarzać sobie sytuacje w bocznych strefach. Niestety nie działało to tak, jak powinno. Z przebiegu gry dramatyczne 90 minut. Drużyna Sokoła nie była w stanie nam mocno zagrozić, u nas były przynajmniej dwie sytuacje, które mogły zakończyć się bramką. W dogrywce, przy takiej pogodzie zespół liczy na błąd drużyny przeciwnej i to się stało. Przez złe ustawienie straciliśmy bramkę, ale chwała dla chłopaków, że w dziewięciu potrafili doprowadzić do remisu. Niestety, karne to loteria i odpadamy.

- Chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Nie udało się, ale przed nami mecz ligowy, w którym będziemy walczyć o zwycięstwo. Nie chcę usprawiedliwiać się, że jeszcze ciągle się zgrywamy. Moim zdaniem w lidze drużyny będą się chciały cofnąć i czekać na nasz błąd, ale jako drużyna aspirująca do wyższych celów nie powinniśmy się tego bać. Nawet w tym meczu były momenty, w których wychodziliśmy z dobrymi podaniami i tworzyliśmy sobie sytuacje. Cały czas będziemy próbowali grać swoją piłkę, a nie czekać na to, co zrobi przeciwnik, bo to my mamy nadawać ton i przeć do przodu.

- To był pierwszy mecz, który pokazał nam w jakim miejscu teraz jesteśmy. Nie wygląda to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować. W jakiś sposób może nas ten mecz zbudować, bo w dziewięciu zdobyliśmy bramkę i stwarzaliśmy sytuacje. Skoro w dziewięciu potrafimy, to w jedenastu możemy jeszcze więcej. Powinniśmy dogrywkę potraktować, jako wyznacznik do kolejnych meczów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Jawa48 Jawa48 napisał(a) 21.07.2014 r, o godz. 07:58
    Tu już nawet nie chce mi się przytaczać \"mądrych cytatów\"

    Jacek W.

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony