Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów (pt), 2014-07-20, 12:07

- Nie wyglądało to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować - powiedział po meczu pomocnik Zagłębia, Dawid Ryndak.
Dawid Ryndak: Dogrywka jako wyznacznik do kolejnych meczów

Dawid Ryndak:
- Staraliśmy się prowadzić grę i stwarzać sobie sytuacje w bocznych strefach. Niestety nie działało to tak, jak powinno. Z przebiegu gry dramatyczne 90 minut. Drużyna Sokoła nie była w stanie nam mocno zagrozić, u nas były przynajmniej dwie sytuacje, które mogły zakończyć się bramką. W dogrywce, przy takiej pogodzie zespół liczy na błąd drużyny przeciwnej i to się stało. Przez złe ustawienie straciliśmy bramkę, ale chwała dla chłopaków, że w dziewięciu potrafili doprowadzić do remisu. Niestety, karne to loteria i odpadamy.

- Chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Nie udało się, ale przed nami mecz ligowy, w którym będziemy walczyć o zwycięstwo. Nie chcę usprawiedliwiać się, że jeszcze ciągle się zgrywamy. Moim zdaniem w lidze drużyny będą się chciały cofnąć i czekać na nasz błąd, ale jako drużyna aspirująca do wyższych celów nie powinniśmy się tego bać. Nawet w tym meczu były momenty, w których wychodziliśmy z dobrymi podaniami i tworzyliśmy sobie sytuacje. Cały czas będziemy próbowali grać swoją piłkę, a nie czekać na to, co zrobi przeciwnik, bo to my mamy nadawać ton i przeć do przodu.

- To był pierwszy mecz, który pokazał nam w jakim miejscu teraz jesteśmy. Nie wygląda to do końca dobrze, ale widzę promyk dobrej gry, która powinna zaprocentować. W jakiś sposób może nas ten mecz zbudować, bo w dziewięciu zdobyliśmy bramkę i stwarzaliśmy sytuacje. Skoro w dziewięciu potrafimy, to w jedenastu możemy jeszcze więcej. Powinniśmy dogrywkę potraktować, jako wyznacznik do kolejnych meczów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Jawa48 Jawa48 napisał(a) 21.07.2014 r, o godz. 07:58
    Tu już nawet nie chce mi się przytaczać \"mądrych cytatów\"

    Jacek W.

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-24Ekstraklasa: Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 2018-12-01Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony