Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Krzysztof Markowski: Musimy tworzyć więcej sytuacji (pt), 2014-07-20, 11:57

- O tym strzale mogę tylko powiedzieć, że był dramatycznie słaby - ocenił wykonywany przez siebie rzut karny obrońca Zagłębia, Krzysztof Markowski.
Krzysztof Markowski: Musimy tworzyć więcej sytuacji

Krzysztof Markowski:
- W podstawowym czasie gry zdołaliśmy sobie stworzyć jedną dobrą sytuację podbramkową. To zdecydowanie za mało. W dogrywce, mimo straty bramki i dwóch zawodników, doprowadziliśmy do rzutów karnych. Niestety, mój strzał zadecydował o tym, że odpadamy. O tym strzale mogę powiedzieć, że był dramatycznie słaby. Na pewno nie byliśmy jeszcze gotowi na 120 minut gry. Udało nam się na dużym zmęczeniu w końcówce dogrywki zdobyć bramkę, ale musimy tworzyć więcej sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie jedna sytuacja, w drugiej cofnęliśmy się, bo widzieliśmy, że gra nam nie idzie i skończyło się tak, jak się skończyło.


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
 • kosa kosa napisał(a) 21.07.2014 r, o godz. 10:39
  a ile tych sytuacji potrzebujesz,miałeś setkę i jej nie wykorzystałeś nie myśl więc ze przeciwnik sam sobie będzie strzelał

 • Jawa48 Jawa48 napisał(a) 21.07.2014 r, o godz. 07:57
  \"O tym strzale mogę powiedzieć, że był dramatycznie słaby\" \"musimy tworzyć więcej sytuacji podbramkowych\"
  Super stwierdzenia, takie w stylu Legii.

  Jacek W.

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony