Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Radosław Kursa: Staram się wykonywać swoją robotę najlepiej, jak potrafię (pt), 2014-05-21, 21:30

- Porażki są nieuniknione, błędy się zdarzają, ale trzeba je eliminować i pokazać, że mamy jaja - mówił po meczu obrońca Zagłębia, Radosław Kursa.
Radosław Kursa: Staram się wykonywać swoją robotę najlepiej, jak potrafię

Radosław Kursa:
- Porażka jest porażką. My nie jesteśmy do tego za bardzo przyzwyczajeni i myślę, że jesteśmy na tyle silnym zespołem, żeby za dwa dni o tej porażce zapomnieć i pokazać się z Rakowem z zupełnie innej strony. Ja na pewno nie będę się wybielał, więc trzeba tę porażkę przyjąć na klatę. Miało to wyglądać całkowicie inaczej, ale ponieśliśmy porażkę i nie ma co tego roztrząsać. Jesteśmy na tyle doświadczonym zespołem, że kolejne mecze będziemy wygrywać. Porażki są nieuniknione, błędy się zdarzają, ale trzeba je eliminować i pokazać, że mamy jaja.

- Z tego, co na gorąco mogę ocenić, to szczególnie w pierwszej połowie nie byliśmy w stanie zagrozić zespołowi rywali. Przytrafiło nam się też kilka błędów w obronie, które trzeba jak najszybciej wyeliminować. Z tego, co wiem, to do tej pory ponieśliśmy w rundzie jedną porażkę. Nikt nie bierze pod uwagę, że do meczu z Kluczborkiem nie straciliśmy na wyjeździe bramki. Tego nikt nie analizuje i zawsze, jeśli coś się przytrafi w tyłach, to jest wywlekane na wierzch.

- Ludzie mają prawo do swoich opinii. Ja staram się robić swoją robotę najlepiej jak potrafię. Błędy są nieuniknione, zdarzają się na każdym poziomie i zawsze mówimy, że to nie są tylko błędy obrońców, ale całego zespołu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (9)
  • GrubyPerez GrubyPerez napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 21:31
    Człowieku - czytałeś może co powiedziałeś po tym meczu?
    \"pokażemy ,że mamy jaja\" ?? pokazaliście.wystarczy.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 20:26
    Narzekaliśmy na Adriana Marka, że ociężały, że ma nadwagę.

    Adrian Marek nie popełniał tyle błędów w całej rundzie, co Kursa z Grudniewskim w jednym meczu, a już na pewno nie zdarzały mu się takie wybicia na \"pałę\", jakimi raczy nas wspomniana dwójka w każdym meczu, co się stało niejako ich wizytówką.

  • Przemek1410 Przemek1410 napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 19:44
    Piłkarzyki-pajacyki nie mają pojęcia co to honor,nie wiedzą też o co kaman w meczach z hanysami,cały Sosnowiec,całe Zagłębie żyło tym meczem,a oni nasrali na nas,teraz też,jeszcze bezczelnie powie,że będzie udawadniał w meczu o pietruszkę,że ma jaja
  • Spectator Spectator napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 18:18
    To idź z Grudniewskim i Ninkovicem wykonywać ją gdzie indziej bo nic nie potrafisz.

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 18:06
    Oni nie mają ambicji do grania, tylko do pieniędzy wpłacanych w terminie na konto. Panowie nie wiem ile godzin trenujecie bo Ja na dole robiłem czynnie 7 godzin 30 minut i swoją robotę robiłem bardzo dobrze. To co wy pokazujecie to pomsta. Wasz były kapitan Lachowski połamany grał lepiej bo ma honor oraz ambicję. A w środę to całkowita klapa wstyd że ubieracie koszulkę mojego klubu to hańba.
  • pol13 pol13 napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 09:46
    Jeden wielki dramat!!!!!!!!!!
    Nie masz bladego pojęcia o graniu w piłkę!!!!!!!!!!
    Jesteś beznadziejny i nie wiem czemu trener cie trzyma i jeszcze wystawia!!!!!!!!!1
    Duet Ninkovic-Kursa jak Pique-Puyol!!!!!!!!!!!!!
    Pierwsi do wywalenia!!!!!!!!!!!!

  • Warson Warson napisał(a) 21.05.2014 r, o godz. 22:10
    I nie mów że wina zespołu bo z przodu jakoś to wyglądało a ty z Grudniewskim nawet do 5 Ligi się nie nadajecie!! Czy ty wiesz czy masz w swoim organiźmie PRAWĄ NOGĘ?

    Chyba do Wsiadania do Samochodu....

  • kosa kosa napisał(a) 21.05.2014 r, o godz. 22:07
    Kolejne mecze są bez znaczenia ,trzeba było wygrać te które były kluczem do awansu,Jednak w waszym przypadku awans oznacza waszą degradację do niższych klas a nawet koniec kariery bo kto i po co zatrudnił by takich nieudaczników