Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Zagraliśmy lepiej niż z Polonią kd, 2014-05-17, 20:54

Prezentujemy, krótką wypowiedź Tomasza Szatana po zwycięskim meczu w Kluczborku. 
Tomasz Szatan: Zagraliśmy lepiej niż z Polonią

Tomasz Szatan: - Piłkarsko prezentowaliśmy się w tym meczu lepiej niż w meczu z Polonią. Wiadomo, że każdy mecz jest inny. Każdy mecz to inna historia, inny przeciwnik, inna taktyka. Oni byli dzisiaj nie tak dobrze ułożeni taktycznie, nie grali tak defensywnie, było więcej miejsca, łatwiej się przedostać pod ich bramkę, aczkolwiek bardzo fajnie wychodzili z kontrami w czym byli bardzo groźni. Szczególnie jak gdzieś straty były w środku boiska, zwłaszcza tam gdzie była woda to ciężko było obliczyć piłkę. Mieli bardzo groźne kontry, i cieszymy się, że dopiero tak późno im się udało tą bramkę strzelić, i udało się dowieść te trzy punkty.

- To prawda, że rzadko się zdarza, żeby nie było w środku pola Łukasza Matusiaka i Łukasza Grubego, trener dał szansę innym zawodnikom. Dzisiaj się to opłaciło, zobaczymy co będzie dalej. Ciągle wierzymy w awans.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony