Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Koniecznie musimy wygrać z Polonią (pt), 2014-04-26, 21:58

- Gdybyśmy przetrzymali przynajmniej dziesięć minut, to byłoby nam zdecydowanie łatwiej kontrolować ten mecz - ocenił szybkie wyrównanie Chrobrego Tomasz Szatan.
Tomasz Szatan: Koniecznie musimy wygrać z Polonią

Tomasz Szatan:
- Szybkie otwarcie meczu nie powinno nas zaskoczyć, ale jeśli straciliśmy bramkę po trzech minutach, to tak naprawdę sam pakujesz się w tarapaty. Najbardziej boli to, że straciliśmy gola z rzutu rożnego, gdzie tak naprawdę mogliśmy sobie wszystko poukładać. Gdybyśmy przetrzymali przynajmniej 10 minut, to byłoby nam zdecydowanie łatwiej kontrolować ten mecz. Myślę, ze z czasem strzelilibyśmy drugą bramkę i pewnie wygrali ten mecz.

- Tak naprawdę bardzo szkoda, że do przerwy nie udało nam się otrząsnąć po straconej bramce. W drugiej połowie warunki pogodowe uniemożliwiały tworzenie składnych akcji, takich jak lubimy, czyli od tyłu, z dużą ilością podań. Natura nam dzisiaj nie pomogła.

- Pracowaliśmy bardzo długo na to, żeby ściągnąć taką ilość kibiców. Tym bardziej w taką pogodę, mimo której tak fantastycznie dopingowali. Mamy dwa tygodnie na to, żeby przygotować się do prestiżowego meczu z Polonią Bytom i spróbować naprawić to, co dzisiaj się wydarzyło. Koniecznie musimy wygrać z Polonią.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony