Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Tumicz: Moment dekoncentracji (pt), 2014-04-26, 21:43

- Momentami ten mecz przypominał piłkę wodną - ocenił drugą połowę spotkania z Chrobrym napastnik Zagłębia, Łukasz Tumicz.
Łukasz Tumicz: Moment dekoncentracji

Łukasz Tumicz:
- Narzekaliśmy, że tracimy bramki, ale udawało nam się te straty odrobić. Dzisiaj pierwsi strzeliliśmy bramkę, ale moment dekoncentracji zaważył na tym, że szybko zrobił się remis, co dodało pewności drużynie z Głogowa.

- Może dzisiaj pogoda trochę nie dopasowała pod nasz styl gry, ale mieliśmy sytuacje ku temu, by jeszcze powalczyć o wyrównanie. Momentami ten mecz bardziej przypominał piłkę wodną, ale nie możemy na to patrzeć. Powinniśmy zagrać lepiej, niezależnie od warunków atmosferycznych.

- Skupiamy się teraz na najbliższym meczu z Polonią Bytom. Zostało siedem kolejek do końca i 21 punktów do zdobycia. Szkoda, że skończyła się nasza seria meczów bez porażki, ale każda seria kiedyś się kończy. Szkoda też, że nie daliśmy satysfakcji kibicom, których tylu dzisiaj przyszło i którzy dopingowali nas od początku do końca.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-25, 17:00I liga hokeja: Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH 2017-11-26, 17:00I liga hokeja: Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony