Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Tumicz: Bramki z dedykacją kd, 2014-04-19, 16:28

- Dzisiaj pierwszy raz na meczu pojawiła się żona z moją nowo narodzoną córeczką Liwią oraz drugą córką. Trzy moje dziewczyny były na meczu i każdą z brameczek chciałbym po kolei każdej z nich dedykować.
Łukasz Tumicz: Bramki z dedykacją

Łukasz Tumicz: - Nie zdarzyło mi się w ostatnim czasie strzelić w jednym meczu trzech bramek. Cieszymy się bardzo, bo te trzy punkty są dla nas bardzo ważne. Do tego zdobyte z wymagającym rywalem, który był liderem wiosny, zdobył 16 punktów w tej rundzie. Pokazaliśmy to, że mamy charakter i podnieśliśmy się z 0-2, strzeliliśmy cztery bramki i jest super!

- Kibiców, którzy przychodzą na mecze coraz liczniej zapraszamy, i będziemy robić wszystko, żeby wygrywać kolejne mecze tutaj u siebie i punktować na wyjeździe w miarę możliwości jak się uda. Czekamy na więcej ludzi i jeszcze lepsze spotkania.

- Cały czas pracujemy nad tym, żeby nie tracić bramek bo naszych błędach, ale jeżeli gramy w piłkę to czasami te błędy się będą zdarzać. W tym spotkaniu zdarzyło się to dwa razy, ale na szczęście podnieśliśmy się i trzy punkty zostały u nas. Myślę, że taki dreszczyk emocji też jest potrzebny, no i cieszymy się, bo najważniejsze są trzy punkty. Strzelamy cztery bramki, było jeszcze kilka sytuacji w pierwszej połowie. O dziwo, byliśmy spokojni o to, że te bramki przyjdą na pewno, bo już kilka razy przyszły.

- Dzisiaj pierwszy raz na meczu pojawiła się żona z moją nowo narodzoną córeczką Liwią. Trzy moje dziewczyny były na meczu i każdą z brameczek chciałbym po kolei każdej z nich dedykować.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • Pawelek72 Pawelek72 napisał(a) 19.04.2014 r, o godz. 19:55
    kocham tylko ZAGŁEBIE


  • dark crusader dark crusader napisał(a) 19.04.2014 r, o godz. 18:12


    Teraz nie masz wyjscia.Musisz dziewczyny zabierać na mecze.;-)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony