Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Okiem kibica: Mecz z Górnikiem Wałbrzych Wujek_Mumin, 2014-03-16, 07:49 źródło: własne

Po wyjazdowym falstarcie przed tygodniem (zarówno piłkarskim jak i kibicowskim), przyszedł czas na pierwszą domową batalię. Nim jednak w bój ruszyli piłkarze, „pierwsza krew” polała się już kilka dni wcześniej, gdyż uruchomiony nowy system identyfikacji kibiców, uruchomiony został tylko z nazwy.
Okiem kibica: Mecz z Górnikiem Wałbrzych

Problemy udało się rozwiązać szybko, jednak i tak cały ten „karciany” proceder zdecydowanie wpłynął, i wpływać będzie na frekwencję w przyszłości. Dla niewtajemniczonych - jest to system nakładający na wszystkich obowiązek wyrobienia elektronicznych kart kibica. „Plastik”, docelowo zastąpić ma papierowe tradycyjne bilety i być kluczem do naszych pięknych, nowoczesnych bram.

Pozostając jeszcze przy temacie kart, nasuwa się pytanie, kiedy to każdy miłośnik „haratania w gałę” na wejściu będzie musiał odbić odciski palców i poddać się sesji fotograficznej niczym młode dziewczyny na castingu w Top Model. Granica absurdu w temacie „bezpieczeństwa” zmierza bowiem ciągle w niebezpiecznym kierunku. Już teraz, ponad połowa klubów w obu grupach drugiej ligi zrezygnowała z imprez masowych co w praktyce oznacza, że dobór widzów ustalany jest w lokalnej komendzie przez miejscowego „Borewicza”. (Wszystkim, którzy nie dają wiary powyższym słowom, polecam przegląd naszych wyjazdów w tej rundzie, i jasne nakreślenie tych sektorów na które bez problemów uda się wejść).

Powracając jednak do meczu, warto odnotować debiut dwóch nowych ale dobrze znanych już flag. Nadszarpnięte zębem czasu płótna w przerwie zimowej zostały wymienione, a potrzebną kwotę szybko i bez problemowo udało się zebrać na kibicowskim forum. Dodać można także, że koszt jednej z flag pokryty został z funduszu flagowego, do której „spływają” pieniądze z gadżetów wydawanych na dzielnicach – poza oficjalną dystrybucją. Młyn na wyludnionej trybunie otwartej prezentował się zatem przyzwoicie, gdyż większość „karnetowców” to właśnie osoby dopingujące.Fani Górnika, pomimo początkowych zapowiedzi pociągowych, ostatecznie do stolicy Zagłębia Dąbrowskiego przyjechali transportem kołowym. Prócz nich w sektorze gości zasiedli także fani GKS-u Tychy, Gwardii Koszalin, a także delegacja Bydgoskiego Zawiszy. Na płocie powiesili kilka flag, i przez większość spotkania równo dopingowali swoją drużynę.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony