Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Okiem kibica: Mecz z Górnikiem Wałbrzych Wujek_Mumin, 2014-03-16, 07:49 źródło: własne

Po wyjazdowym falstarcie przed tygodniem (zarówno piłkarskim jak i kibicowskim), przyszedł czas na pierwszą domową batalię. Nim jednak w bój ruszyli piłkarze, „pierwsza krew” polała się już kilka dni wcześniej, gdyż uruchomiony nowy system identyfikacji kibiców, uruchomiony został tylko z nazwy.
Okiem kibica: Mecz z Górnikiem Wałbrzych

Problemy udało się rozwiązać szybko, jednak i tak cały ten „karciany” proceder zdecydowanie wpłynął, i wpływać będzie na frekwencję w przyszłości. Dla niewtajemniczonych - jest to system nakładający na wszystkich obowiązek wyrobienia elektronicznych kart kibica. „Plastik”, docelowo zastąpić ma papierowe tradycyjne bilety i być kluczem do naszych pięknych, nowoczesnych bram.

Pozostając jeszcze przy temacie kart, nasuwa się pytanie, kiedy to każdy miłośnik „haratania w gałę” na wejściu będzie musiał odbić odciski palców i poddać się sesji fotograficznej niczym młode dziewczyny na castingu w Top Model. Granica absurdu w temacie „bezpieczeństwa” zmierza bowiem ciągle w niebezpiecznym kierunku. Już teraz, ponad połowa klubów w obu grupach drugiej ligi zrezygnowała z imprez masowych co w praktyce oznacza, że dobór widzów ustalany jest w lokalnej komendzie przez miejscowego „Borewicza”. (Wszystkim, którzy nie dają wiary powyższym słowom, polecam przegląd naszych wyjazdów w tej rundzie, i jasne nakreślenie tych sektorów na które bez problemów uda się wejść).

Powracając jednak do meczu, warto odnotować debiut dwóch nowych ale dobrze znanych już flag. Nadszarpnięte zębem czasu płótna w przerwie zimowej zostały wymienione, a potrzebną kwotę szybko i bez problemowo udało się zebrać na kibicowskim forum. Dodać można także, że koszt jednej z flag pokryty został z funduszu flagowego, do której „spływają” pieniądze z gadżetów wydawanych na dzielnicach – poza oficjalną dystrybucją. Młyn na wyludnionej trybunie otwartej prezentował się zatem przyzwoicie, gdyż większość „karnetowców” to właśnie osoby dopingujące.Fani Górnika, pomimo początkowych zapowiedzi pociągowych, ostatecznie do stolicy Zagłębia Dąbrowskiego przyjechali transportem kołowym. Prócz nich w sektorze gości zasiedli także fani GKS-u Tychy, Gwardii Koszalin, a także delegacja Bydgoskiego Zawiszy. Na płocie powiesili kilka flag, i przez większość spotkania równo dopingowali swoją drużynę.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Jaki był najlepszy wyjazd Zagłębiaków w 2018 roku?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (?)
Callum Rzonca (?)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Adam Kokoszka (?)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-01-20, 14:30Arena Cup: NK Inter Zaprešić - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-23, 11:00Arena Cup: FK Žarkovo Belgrad - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-09, 15:30Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-16, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony