Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mateusz Wrzesień: Żeby Zagłębie grało tam, gdzie zasługuje (pt), 2014-03-15, 19:07

- Do przerwy gra nam się nie układała, ale siłą zespołu jest to, jak potrafi się podnieść – przyznał Mateusz Wrzesień, który w swoim debiucie na Ludowym zdobył bramkę i był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku.
Mateusz Wrzesień: Żeby Zagłębie grało tam, gdzie zasługuje

Mateusz Wrzesień:
- Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu troszeczkę mniej udana, natomiast po przerwie było już zdecydowanie lepiej. Siedliśmy na rywala, który nie potrafił praktycznie wyjść ze swojej dwudziestki. Zakończyło się to trzema bramkami, z których bardzo się cieszymy i pniemy się do góry, żeby Zagłębie trafiło tam, gdzie zasługuje. Z tą bazą, z tymi zawodnikami, z tym trenerem to musi być pierwsza liga.

- Do przerwy gra nam się nie układała, ale siłą zespołu jest to, jak potrafi się podnieść. My w tych ciężkich momentach podnieśliśmy się i pokazaliśmy, że jesteśmy prawdziwą drużyną. Cieszę się bardzo z tego, że w debiucie udało mi się zdobyć bramkę, to daje siłę do dalszej pracy. Tak jak mówi trener, z każdym dniem można być lepszym.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony