Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Tumicz: Mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek pt, 2013-11-22, 22:05

- Ta liga polega na tym, żeby szybko strzelić bramkę i później grać z kontry – powiedział Łukasz Tumicz, który już w czwartej minucie otworzył wynik spotkania z Wartą Poznań.
Łukasz Tumicz: Mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek

Łukasz Tumicz:
- Warto było dzisiaj zostawić serce na boisku, żeby spokojnie przygotowywać się do rundy rewanżowej. Dla mnie ta runda nie była łatwa. Nie chcę mówić o przyczynach, pozostawię to do oceny kibiców i dziennikarzy. Wcześniej dostawałem szanse, ale nie potrafiłem tego wykorzystać. Cieszę się, że teraz bramki wpadają, a Zagłębie zgarnia 3 punkty, bo to jest najważniejsze.

- Moja druga bramka po asyście Huberta Tylca. Hubert ma takie zadanie, żeby włączać się do akcji ofensywnych i stwarzać przewagę. To młody, perspektywiczny i kreatywny zawodnik, co potwierdza w każdym meczu. Musi tylko jeszcze ciężko pracować na treningach, bo na pewno ma potencjał, żeby grać zdecydowanie wyżej, niż w II lidze.

- W pierwszej połowie po strzelonej bramce było za dużo nerwowości w wyprowadzaniu piłki. Po przerwie przestrzenie były już większe. Myślę, że mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek. Ta liga na tym polega, żeby szybko strzelić bramkę i później grać z kontry. Polacy z tego słyną. Niewiele jest w Polsce zespołów, które starają się prowadzić grę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony