Łukasz Matusiak: Zostałem, strzeliłem i tyle - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Zostałem, strzeliłem i tyle PT, 2013-10-12, 20:31

 - Trzeba przede wszystkim podziękować Tomkowi Szatanowi, bo to on wykonał lwią część roboty – skomentował strzelec zwycięskiej bramki, Łukasz Matusiak.
Łukasz Matusiak: Zostałem, strzeliłem i tyle

 Łukasz Matusiak:
- Nie spinałem się jakoś szczególnie na ten mecz. Zawsze gra się przyjemnie przeciwko klubom, w którym kiedyś się występowało. Ja w Polonii nie zaistniałem w jakimś wielkim stopniu. Najpierw kilka spotkań w Ekstraklasie, później pierwsza liga, ale powrót tutaj nie jest dla mnie niczym szczególnym.

- Trzeba przede wszystkim podziękować Tomkowi Szatanowi, bo to on wykonał lwią część roboty. Wyczekał na drugie tempo, wszyscy już wbiegli do bramki, ja zostałem przytomnie (śmiech), strzeliłem no i tyle.

- Staraliśmy się utrzymywać przy piłce, zamiast wykopywać ją na oślep i to nam się udało, szczególnie w pierwszej połowie, a myślę że w drugiej przy lepszym dograniu te kontrataki mogłyby być zdecydowanie lepsze. Po przerwie nasze cofnięcie wynikało z taktyki. Liczyliśmy na kontry i uważam, ze mogliśmy się pokusić o drugą bramkę. Polonia nie miała groźnych sytuacji. Były jakieś zamieszania w polu karnym. Ale czy klarowne? Nie.

- Wcześniej brakowało nam przede wszystkim pewności w polu karnym. Do szesnastki te akcje jakoś jeszcze wyglądały, ale w polu karnym zawsze brakowało zdecydowania. Mam nadzieję, że od tego meczu pójdziemy do przodu. Jeszcze przed nami dużo pracy i musimy wygrywać, bo już wszyscy mamy dość tych remisów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-15Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony